• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

3 dienų kelionė į Romą dabar tik 438 Lt

Turime Jums puikų trumpų atostogų Europoje pasiūlymą. 3 dienų kelionė į Romą dabar tik 438 Lt.Tiesioginis skrydis pirmyn ir atgal ir 3* viešbutis už puikią kainą. Nepraleiskite progos kelias dienas pigiai praleisti Italijos sostinėje. Nelaukite ir užsisakykite lėktuvo bilietus jau šiandien !!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.05.13

Trukmė: 2013.05.15

Skrydžio kaina į abi puses: 259 lt

Apgyvendinimo kaina (už 2 naktis) nuo 179 lt

 

 

Apie skrydį:

Untitled

 

 

Skrydį į abi puses galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia: Lėktuvo bilietai

 

 

Viešbutis:

Mes Jums turime pasiūlyti platų viešbučių bei kitų apgyvendinimo įstaigų pasirinkimą pačiame Romos mieste, o taip pat ir visoje Italijoje. Padėsime išsirinkti viešbutį viešnagei pagal kiekvieno keliautojo poreikius, pageidavimus ir galimybes. Surasime optimaliausią variantą tenkinantį kiekvieno lūkesčius. Šiuo metu siūlytume apsistoti  Eurogarden Roma 3* viešbutyje, kuriame 2 naktų viešnagė kainuotų 179 lt asmeniui.

 

Pasirinkti ir užsisakyti viešbutį galite paspaudę nuorodą čia: Viešbučiai Romoje

 

Verta aplankyti:

Kelionės metu verta aplankysime Romos Koliziejų, dar vadinamą Flavijų amfiteatru, renginių metu galėdavusį  sutalpinti iki 70 000 žiūrovų, Kapitolijaus kalvą, Trajano koloną, vaizduojančią imperatoriaus Trajano kovas su Dakija, Venecijos aikštę, Trevi aikštę su garsiausiu Romos fontanu bei Ispanijos aikštę.

 

 

Netinka skrydis į Romą? Domina paskutinės minutės kelionės? Turite klausimų? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Dirbame kasdien

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours