• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

APLANKYKITE GĖLIŲ PARADĄ OLANDIJOJE

Svarstote kaip pasitikti pavasarį?Ieškote kažko išskirtinio?Aplankykite gėlių paradą Olandijoje.Nepraleiskite šio pasiūlymo ir patys įsitikinsite koks nuostabus šis renginys…6 dienų pažintinė kelionė autobusu su ekskursine programa kainuos vos 1227 lt asmeniui.

 


Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2013.04.29

Trukmė: 6 dienos

Organizatorius: Topturas

1 diena:   VILNIUS – RZEPIN


Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena:  RZEPIN – POTSDAMAS – OSNABRUCK


Pusryčiai. Išvykimas į Potsdamą. Pažintis su Prūsijos karalių miestu: karaliaus Fridricho Didžiojo iniciatyva įkurtas Sanssouci parkas ir rūmai, kuriuose „didysis Fritcas“ ruošėsi leisti laiką „be rūpesčių“, Brandenburgo vartai, amatininkus ir pirklius iš Olandijos turėjęs privilioti Olandų kvartalas, katalikiška  Šv.Petro ir Povilo bažnyčia,  rusų belaisviams statytas medinių namų kvartalas Aleksandrovka. Laisvas laikas mieste. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena: OSNABRUCK – ZAANSE SCHANS – AMSTERDAMAS


Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Olandiją. Atvykstama į etnografinį kaimelį Zaanse Schans. Čia pamatomi būdingi šiam regionui gyvenamieji namai, ūkiniai pastatai, malūnai. Lankoma sūrinė, kurioje galima susipažinti su olandiškų sūrių gamybos procesu ir jų paragauti, klumpių dirbtuvėje stebima, kaip gimsta šis apavas. Vykstama į Olandijos sostinę Amsterdamą. Pažintis su miestu *plaukiant laiveliu miesto kanalais. Miesto “širdis” – Dam aikštė, Karalių rūmai – viena iš rezidencijų, priklausanti karališkajai šeimai, Naujoji bažnyčia, Singel kanalo gėlių turgelis, “nuodėmingą” miesto gyvenimą atskleidžiantis Raudonųjų žibintų kvartalas. Nakvynė viešbutyje Olandijoje.

4 diena:  KEUKENHOFAS – HAGA – MADURODAM – SCHEVENINGENAS  – DELFT


Pusryčiai. Atvykstama į gražiausią Europos pavasario *sodą Keukenhofą. Spalvų ir kvapų jūra Europos gėlių rojumi vadinamame parke tiesiog užburia. Kiekvienais metais pavasariniais žiedais čia gėrisi tūkstančiai lankytojų. Vykstama į Pietų Olandijos provincijos sostinę Hagą. Pažintis su miestu: Taikos rūmai, kuriuose darbuojasi garsusis Hagos Tribunolas, šalies „centrinis pultas“ – Parlamentas, karalienės Beatričės darbo rezidencija, Šv.Jokūbo bažnyčia. Apsilankoma mažiausiame Olandijos „mieste“ *Madurodam. Čia, nedidelėje erdvėje, pamatoma visa miniatiūrinė Olandija: gražiausios šalies katedros ir aikštės, aukščiausi dangoraižiai, besisukantys vėjo malūnai, kanalais plaukiantys laivai. Vykstama prie Šiaurės jūros. Buvęs žvejų miestelis Scheveningenas dabar tapo puikia poilsio zona.Vykstama į vieną seniausių ir žavingiausių šalies miestų Delft. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį, kurį išgarsino keramika ir dailininko Jan Vermeer kūryba. Nakvynė viešbutyje Olandijoje.

5 diena:  OLANDIJA – VOKIETIJA – RZEPIN


Pusryčiai. Vykstama stebėti nepakartojamo Gėlių kompozicijų ir puokščių parado, besidriekiančio nuo Nordvijko iki Harlemo. Spalvų ir šventinių nuotaikų įvairovė užburs kiekvieną, atvykusį pasigrožėti įspūdingu reginiu. Po parado išvykstama iš Olandijos. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

 

6 diena:  RZEPIN – VILNIUS

Pusryčiai.Kelionė per Lenkija. Vėlai vakare sugrįžimas į Lietuvą.

 

APLANKYKITE GĖLIŲ PARADĄ OLANDIJOJE

 

Kas įskaičiuota į kelionės kainą:

Kelionės vadovo paslaugos,
Ekskursinė programa,
5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
Medicininių išlaidų draudimas asmenims iki 65 metų.

 

Pastabos:

Išvykimas iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės,
Išvykimas iš Klaipėdos, Kryžkalnio, Šiaulių ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
Už (*) pažymėtus objektus papildomai mokama kelionės metu (apie 40 EUR),
Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,

Kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį

 

Pažintinę kelionę galite užsisakyti paskambinus mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

 

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours