• TEZ TOUR KELIONĖS

 • NOVATURO KELIONĖS

 • KIDY TOUR KELIONĖS

GĖLIŲ PARADAS OLANDIJOJE tik 220.00 EUR/ 759.62 LT

Kelionės data 2015 04 22 – 2015 04 26
Speciali kaina tik dabar 220.00 EUR/ 759.2 LT
Gražiausia pavasario kelionė į Europos gėlių rojų – Olandiją. Čia visa jėga pulsuoja pavasaris: Kaukenhofo gėlių parke – kerinčių spalvų ir užburiančių kvapų jūra; gėlių paradas – žmonių fantazijos ir meilės grožiui viršūnė… Vakarinio Amsterdamo žavesys, žvilgsnis į senąją Olandiją Zaanse Schans etnografiniame kaime, Hanoverio Karališkųjų sodų prabanga… Visa, ko reikia, – tai tik patogi avalynė, fotoaparatas ir noras mėgautis pavasariu.

paradas paradas1 paradas2 paradas3


GRAŽIAUSIA PAVASARIO ŠVENTĖ OLANDIJOJE

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, įdomios istorijos, puiki nuotaika! Nakvynė viešbutyje Lenkijos – Vokietijos pasienyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Žemutinės Saksonijos sostinėje Hanoveryje aplankome *Karališkuosiuos sodus. XVII a. sodus įkūrė Hanoverio kurfiurstė Sofija fon Pfalc. Dabar tai didžiulis baroko stiliaus botanikos sodas (11 tūkst. augalų rūšių) su gėlių kilimais, orchidėjų oranžerijomis (iki 800 žydinčių orchidėjų), įmantriai karpytais gyvatvorių labirintais. Didžiausios sodo puošmenos: Didžioji kaskada, išdėliota iš kriauklių, spalvotų akmenėlių, papuošta skulptūromis; mistinė pasaulinio garso dailininkės Nikės de San Fal grota su spalvoto stiklo mozaikomis; 8 skirtingos tematikos sodeliai (renesansinis, rokoko, gėlių, salų, fontanų…). Tikra puota akims! Kelionė per Vokietiją, Olandiją. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį Amsterdamo apylinkėse.


3 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Kaukenhofo *parką – Europos gėlių rojų. Čia pavasario spalvomis ir kvapais užburia 7.000 000 žydinčių gėlių. Šiame sode yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai, malūnas, restoranai, o gėlių kilimais nukloti parko takeliai tęsiasi 15 km. Daugiau nei 100 Olandijos firmų kasmet dalyvauja apsodinant Keukenhofą pagal naujus projektus. Vykstame į etnografinį *kaimelį Zaanse Schans. Čia laukia pažintis su šiam regionui būdingais gyvenamaisiais namais, ūkiniais pastatais, malūnais. Lankoma sūrinė, kurioje galima pamatyti ir pažinti olandiškų sūrių gamybos procesą, taip pat paragauti vietoje pagamintų sūrių. Klumpių dirbtuvėje pamatoma kaip gimsta šis apavas. Susipažinus iš arčiau su Olandijos sūrio gamybos ir amatų tradicijomis vykstama į Olandijos sostinę – Amsterdamą. Pažintis su miestu plaukiant *laiveliu miesto gatvėmis – kanalais. Amsterdamo kanalai – išskirtinis Nyderlandų karalystės sostinės bruožas, jie laikomi didžiausia šio kosmopolitinio miesto vertybe ir žymiausia turistine atrakcija, nes palei juos išsidėsčiusios visos žymiausios Amsterdamo vietos. Tai tikra architektūrinė kelionė laiku: vaizdai keičiasi nuo Aukso Amžiaus ir Amsterdamo mokyklos iki modernių pastatų, puošiančių Rytų uosto salas. Apžiūrime Dam aikštę, Karalių rūmus, Naująją bažnyčią. Grožimės naktinio Amsterdamo vaizdais, o smalsiausieji užsuka į Raudonųjų žibintų kvartalą. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.


4 diena. Pusryčiai. Išvykstame stebėti tradicinį, 66-tąjį kartą organizuojamą, Gėlių paradą. Šių metų tema: „Karalystei 200 metų“! Senas tradicijas turintis pavasarinių Olandijos gėlių paradas, prasidedantis Nordvijke, per svogūninių gėlių auginimo kaimelius vingiuoja iki Haarlemo. Iškilminga eisena, kurios pagrindinis akcentas – didžiulės iš gyvų gėlių sukurtos figūros, tęsiasi keturiasdešimt du kilometrus. Ją lydi muzikantai ir šokėjai. Reginys nepakartojamas: ilgoje eisenoje – dvidešimt – trisdešimt originalių iš gyvų gėlių sukurtų kūrinių. Floristai, pasitelkę fantaziją, naujas idėjas, kruopščiai dirbdami gėles paverčia žirgais, karietomis, laivais, drugeliais, pasakų personažais, motociklais, netgi Euro monetomis. Figūros paradui kuriamos keletą dienų ar net savaitę. Tam sunaudojama šimtai tūkstančių pavasarinių žiedų. Gražiausios gėlių skulptūros palydimos plojimais, žiūrovų nuostabos ir susižavėjimo šūksniais. Ši šventė daugeliui Olandijos gėlininkų – puiki proga pasirodyti, pasižiūrėti į kitus, įvertinti savo ir konkurentų pasiekimus. O mums – svaiginantis spalvų šokis, pavasarinės energijos gurkšnis.

Kelionė per Olandiją, Vokietiją. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį Vokietijoje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare – naktį grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė programa.
 • Grupės vadovo – gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) Mokami objektai. Turistas moka pats (apie 45 EUR suaugusiems ir apie 32 EUR vaikams iki 12 m.).
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 98 EUR/338,37 Lt/asm.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Išsamesnės informacijos teiraukitės agentūroje
arba telefonu +370 657 68855 bei +370 657 48588
Mielai laukiam užsukant ir į svečius 🙂

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours