• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Kelionė į Tailandą už gerą kainą!!!

Ieškote tokios kelionės kurioje ne tik pailsėtumėte, bet ir  prisimintumėte ją ilgam? Pasiilgote egzotiškų kraštų? Tik dabar kelionė į Tailandą už  gerą kainą!!! Jūs būsite apgyvendinti 4* viešbutyje su pusryčiais ir visa tai kainuos nuo 3159 lt. Nepraleiskite šio pasiūlymo ir užsisakykite kelionę jau dabar!!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.03.21

Trukmė: 10 naktų

Viešbutis: PATTAYA GARDEN 3*

Maitinimas: Pusryčiai

Organizatorius:  Tez Tour

 

Viešbutis:

Viešbutis yra šiaurinėje Patajoje, ne ant jūros kranto. Paplūdimys šalia Central Wong Amat viešbučio. Iki paplūdimio eiti pėsčiomis apie 7 min. Paplūdimys miesto, smėlio. Viešbučio teritorija nedidelė. Tinka turistams, kurie planuoja daugiau keliauti po šalį.

 

Paplūdimys/baseinas:

Už 400 metrų nuo viešbučio, galėsite rasti smėlėtą miesto paplūdimį,  kuriame skėčiai, gultai: už papildomą mokest.Šalia viešbučio turėsite progą pasimėgauti baseinu, kuriame paplūdimio rankšluosčiai, skėčiai, gultai: nemokama.

 

Pramogos ir sportas:

Tailandietiškas masažas

 

Vaikams:

Lovelė: pagal atskirą užklausimą

Speciaalus baseinas vaikams

 

Verta pamatyti :

Šioje egzotiškoje šalyje yra daugybė vietų į kurias būtina nuvykti ir jas apžiūrėti iš arti. Mes rekomenduojame aplankyti budos šventyklą, didžiuosius karališkuosius rūmus. Gėlių mylėtojams siūlome nuvykti į orchidėjų ūkį, kuriame yra daugiau nei 25000 orchidėjų rūšių iš kurių 860 galite pamatyti tik Tailande.

 

Kelionė į Tailandą už  gerą kainą!!!

 

Kelionė į Tailandą už  gerą kainą!!!

 

Kelionė į Tailandą už  gerą kainą!!!

 

Turite klausimų? Ieškote lėktuvo ar autobuso bilietų ar domitės paskutinės minutės kelionių pasiūlymais? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

 

 

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours