• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Milanas rudenį skrydis+ viešbutis vos už 495 LT/143 EUR

Ruduo tinkamiausias metas aplankyti Milaną

SKRYDIS + VIEŠBUTIS vos už 495 LTL/ 143,36 EUR

Milanas yra antrasis pagal dydį Italijos miestas, mados ir kultūros centras. Milane yra įsikūręs garsusis teatras „La Scala“, daugybė įdomių muziejų, garsioji gotikinė Milano katedra, „Santa Maria delle Grazie“ vienuolynas, kuriame yra garsioji da Vinčio freska „Paskutinė vakarienė“. Miestą pažinti pakanka vos 2 ar 3 dienų, tai puiki vieta praleisti savaitgalį. Milanas taip pat patogi tarpinė stotelė besiruošiantiems aplankyti ir kitus Italijos miestus Toskaną, Florenciją ar Veneciją, iš Milano į šiuos miestus traukiniu nuvyksite per 2 valandas.

Siūlome tokį kelionės variantą

PERIODAS rugsėjo 24/26 d.

SKRYDIS + VIEŠBUTIS vos už 495 LTL/ 143,36 EUR

SKRYDIS

Vilnius – Milanas (Bergamo) 24 rugsėjo ir Milanas (Bergamo) – Vilnius 26 rugsėjo

Kaina asmeniui nuo 329 LT/95,28 EUR

Įsigykite skrydžius kitomis jums tinkamomis datomis, spauskite ČIA

Rezervuojant skrydį jums reikės įvesti vardą, pavardę, savo kontaktus ir išsirinkti mokėjimo būdą (banko pavedimu, kortele ar grynaisiais mūsų kelionių agentūroje).

VIEŠBUTIS

Viešbutis Virgilio, 2 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs patogioje vietoje, netoli yra vieuomeninio transporto stotelė, netoli miesto centro, kaina dviems asmenims už 2 nakvynes yra 332,88 LT (96,41 EUR) (asmeniui 166 LTL/ 48,07 EUR)

Jeigu domina kiti viešbučių variantai juos galite peržiūrėti ir  rezervuoti  patys internetu, spauskite ČIA arba kreiptis į kelionių agentą, kuris jums padės išsirinkti geriausiai j ūsų pageidavimus atitinkantį viešbutį  (informacija@etours.lt arba +37069244022).

Pastaba, skrydžių bei viešbučių kainos gali keistis. Dėl tikslesnių kainų prašome teirautis  elektroniniu paštu informacija@etours.lt arba +37069244022 ir mes padėsime surasti jums tinkamiausią kelionės variantą.

 

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours