• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Nauji metai PRAHOJE! 4 d. kelionė autobusu į žaviąją Prahą tik 169 eur!

Nauji metai PRAHOJE! 4 d. kelionė autobusu į žaviąją Prahą tik 169 eur!

Kviečiame sutikti Naujus metus keliaujant ir patiriant naujų įspūdžių!

 

Kelionės programa:

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Atvykstame į Pietų Moravijos regiono sostinę Brno. Pažintis su senamiesčiu: Šv. Petro ir Pauliaus katedra, kurios varpai pagal seną tradiciją skamba ne vidurdienį, o valanda anksčiau; trikampio formos Laisvės aikštė, senoji rotušė, Šv. Jokūbo bažnyčia.  Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Telčą, kurio centrinė aikštė laikoma viena gražiausių Europoje. Ekskursija senamiestyje: Telčo pilis, gotikinė Šv. Jokūbo bažnyčia su 60 metrų aukščio bokštu, Šv. Dvasios bokštas, Zacharijo aikštė, apsupta spalvingų renesanso stiliaus namų. Vykstame į šventiškai pasipuošusį žaviausią Bohemijos miestą – Česky Krumlov. Miestas garsus viduramžių dvasią išlaikiusiu senamiesčiu, antra pagal dydį Čekijos pilimi ir seniausiu pasaulyje barokiniu teatru. Ekskursijos metu apžiūrėsime ant kalvos stūksančią XIV a. pilį, Šv Jono bažnyčią, rotušę, XIV-XVII a. miestelėnų namus. Laisvas laikas. Vykstame į didžiausią pietų Bohemijos miestą – Česke Budejovice. Pažintis su senamiesčiu: Bohemijos karaliaus Otakaro II aikštė, Samsono fontanas, rotušė, Šv. Mikalojaus bažnyčia, Juodasis bokštas. Česke Budejovice, įkurtas XIII a., garsėjo ne tik kaip karališkasis miestas, bet ir čia gaminamu alumi. Esant galimybei, ekskursija „Budweiser Budvar“ alaus darykloje*, kur galėsite paragauti čekiško alaus. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Prahą. Ekskursija senamiestyje, kurios metu aplankysime buvusią karalių rezidenciją ir Prahos lopšį Hradą, dabartinę Prezidentūrą. Čia atsiskleidžia visa Prahos miesto istorija, nuo viduramžių iki mūsų dienų, kiekvienas pastatas Hrade – tarsi atskira istorijos ir architektūros pamoka. Aplankysime Šv. Vito katedrą, kurios statybai prireikė beveik 500 metų. Čia buvo karūnuoti ir ilsisi Čekiją valdę karaliai. Taip pat aplankysime Karališkuosius sodus, Malą Straną, Šv. Mikulašo barokinę bažnyčią, pereisime Karlo IV pėsčiųjų tiltu, puoštu barokinėmis skulptūromis, aplankysime Senamiesčio ir Vaclovo aikštes, rotušę ir unikalų XV a. įrengtą astronominį rotušės laikrodį bei Parako bokštą. Laisvas laikas. Naujųjų metų sutikimas Prahos senamiestyje. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Norėdami užsisakyti kelionę ar gauti daugiau informacijos, skambinkite arba rašykite:

+370 657 68855 gitana@etours.lt

+370 657 48588  kristina@etours.lt

Taip pat mielai laukiame užsukant į svečius 🙂

 

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours