Novaturo kelionės

Ruduo tik ką prasidėjo, o tu jau pagauni save pavydžiai peržiūrinėjantį draugų ir artimųjų kelionių ir pramogų nuotraukas internete? Jose visko pilna: šypsenų, įdegusios odos, egzotiškų kraštovaizdžių, neregėtų architektūros šedevrų, skaniausių patiekalų ir naujos kultūros pažinimo… Žiūri ir supranti, kad vienintelis dalykas, ko ten trūksta – tai TAVĘS!

 

NOVATURAS – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, todėl gali pasiūlyti pasakiškus kelionių variantus. Ieškai poilsinės kelionės? O galbūt nori patirti naujų įspudžių pažintinės kelionės metu? Svajoji išbandyti jėgas slidinėjimo kurortuose? Ieškai geriausios kainos pasiūlymo? Etours siūlo Novaturo keliones bene geriausiomis sąlygomis!

 

Užsisakykite kelionę internetu! Tai ne tik patogu, paprasta ir greita, BET ir APSIMOKA: gausite papildomą 3 procentų nuolaidą VISIEMS kelionių pasiūlymams. TAIP net ir SPECIALIEMS PASIŪLYMAMS ar PASKUTINĖS MINUTĖS SKRYDŽIAMS!

 

Klausimas pamąstymui: kada geriausias metas išpildyti savo svajonę ir pasiduoti aistrai keliauti?

  1. A) kai bus atliekamų pinigų;
  2. B) kai uždirbsi visus pasaulio pinigus;
  3. C) savo svajonių pildyti nebūtina.

 

Galite riktis iš 3 variantų, bet teisingo atsakymo tarp jų nėra! Pildykite savo svajones DABAR – mes turime, ką pasiūlyti net ir patiems išrankiausiems keliautojams, o patyrę savo srities specialistai padės išsirinkti iš kelionių gausybės rago geriausią ir tinkamiausią variantą BŪTENT JUMS!

 

Ruošiame tikrų tikriausią džiaugsmo bangą: akcijos ir nesibaigiančios internetinės nuolaidos, deginantys ir tik patys karščiausi paskutinės minutės pasiūlymai, kelionių bilietai, viešbučių pasiūlymai, ,,viskas įskaičiuota‘‘ maitinimas, pramogos, ekskursijos… Sąrašas tikrai nėra baigtinis! Mūsų darbas – tobulas Jūsų poilsis!

 

Tik pas mus geriausi poilsinių kelionių pasiūlymai Jums, specialiai subalansuoti pavargusiems, bet tiks visiems, kurie mėgsta ilsėtis! Pakilia nuotaika susikraukite lagaminą, atsipalaiduokite ir mėgaukitės savo atostogų pasaka!

Sužinokite karšiausias naujienas pirmi!