• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Pažintinė kelionė autobusu į Italiją dabar su 10% nuolaida !!!

Pažintinė kelionė autobusu į Italiją dabar su 10% nuolaida !!! Tai viena iš lankomiausių pasaulio šalių. Čia visada galima atrasti ir pamatyti kažką naujo.  Nepraleiskite progos įsigyti kelionę tik už 1764lt.  bei pamatykite kitokią šios šalies pusę. Kelionės menu aplankysite : Florenciją, Romą, Vatikaną, Kaprio salą, Veneciją bei kitus žymius šios šalies miestus.

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.05.24

Trukmė: 10 dienų

Nakvynė: 9 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais

Organizatorius: Guliverio kelionės

 

Kelionės programa:

 

1 diena:

Išvykimas iš  Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

 

2 diena:

Apsilankymas Austrijos sostinėje ir Dunojaus metropolyje –  Vienoje. Susipažinsite su šio miesto žymiausiomis vietomis – Habsburgo rūmais, Rotuše, Šv. Stepono katedra, aplankysite Vienos operą. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena:

Ryte išvykimas į Florenciją su trumpu stabtelėjimu Pizoje, kur Jūs būsite supažindinti su šio miesto istorija bei pamatysite šio miesto simbolį – Pizos bokštą. Atvykus į Florenciją – ekskursija su profesionaliu gidu po miestą, kurios metu aplankysime gotikinę Santa Marija del Fiore katedrą, Džoto varpinę, Sinjorijos aikštę, Ponte Vekijo tiltą, garsėjantį auksakalių dirbtuvėmis, Šv. Kryžiaus bažnyčią, kurioje palaidoti šį miestą labiausiai išgarsinę žmonės ir kt.  Nakvynė Florencijoje. 

 

4 diena:

Išvykimas į Romą. Ekskursija po miestą, kurios metu yra aplankomas: Romos Koliziejus, Kapitolijaus kalva, Venecijos aikštė, Trevi aikštė su garsiausiu Romos fontanu, Ispanijos aikštė ir kt. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

5 diena:

Išvyka į Vatikaną. Aplankoma Šv. Petro bazilika, Šv. Petro kapas, Siksto koplyčia su garsiosiomis Mikelandželo freskomis, Vatikano muziejus. Ekskursijos po Romą tęsinys. Aplankoma Šv. Angelo tvirtovė, Panteonas, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu forntanu ir kt. Laisvas laikas. Vakarop išvykstamas Sorento link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

6 diena:

Pusryčiai. Laivu plaukiame į Kaprio salą,  dar vadinamą  „Rojaus sodu žemėje“. Pažintis su Kapriu: Faralijoni uolos, Augusto sodai ir kt. Laisvas laikas poilsiui prie jūros ar plaukimas aplink salą, arba vykimas į Anakaprį, kuris garsėja San Mikelės vila. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

7 diena:

Išvyka į Pompėją. Ekskursija po antikinį miestą- muziejų Vezuvijaus papėdėje. Apie pietus išvykstamas link Romos. Pakeliui aplankomas benediktinų ordino Montekasino vienuolynas, kurį įspūdingoje vietoje, ant antikinio akropolio griuvėsių, įkūrė Šv. Benediktas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

8 diena:

Po pusryčių išvykimas į Asyžių, kur aplankoma didinga  Džoto, Čimabulės ir kitų garsių menininkų darbais bei freskomis išpuoštą Šv. Pranciškaus bazilika. Vėliau vykstama į  San Marino respubliką. Pažintis su ant Titano kalno įsikūrusia San Marino sostine, vėliau laisvas laikas, kurio metu galėsite įsigyti suvenyrų. Išvykstame Venecijos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

9 diena:

Po pusryčių išvykstama link Venecijos. Ekskursija su profesionaliu gidu po miestą. Aplankomi garsiausi lankytini objektai. Laisvas laikas. Vakarop išvykstama iš venecijos. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 

10 diena:

 Po pusryčių išvykstamas namų link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją.  Naktį grįžtame į Lietuvą.

 

Pažintinė kelionė autobusu į Italiją

 

Pažintinė kelionė autobusu į Italiją

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu; 9 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; 5 vakarienės viešbučiuose Italijoje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

(*) – bilietai į mokamus objektus, keltai į Veneciją ir Kaprio salą, transporto bilietai Romoje; vietinių gidų paslaugos ~190 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Kelionę  užsisakyti galite paskambinus mums telefonu +37069244022, parašę el. paštu: informacija@etours.lt

Arba apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilniuje.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours