• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Pigūs lėktuvo bilietai į Milaną, tik 238 Lt !

Nepraleiskite galimybės aplankyti Italiją, nes tik dabar pigūs lėktuvo bilietai į Milaną, tik 238lt. !!! Jei dar niekada nebuvote šiame mieste, suskubkite ir pasinaudokite galimybe. Tai puiki progo įsigyti kelionę už palankią kainą !!!

 

Apie pasiūlymą

Išvykimas: 2014.05.15

Grįžimas: 2014.05.21

Skrydžio kaina į abi puses: 238 lt.

Apgyvendinimo kaina už 6 naktis 740lt.

 

Apie skrydį:

Milanas

 

Skrydį į abi puses galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia:  Lėktuvo bilietai

 

 

Viešbutis:

Mes Jums galime pasiūlyti platų viešbučių  pasirinkimą visame Milano mieste. Padėsime išsirinkti pagal kiekvieno keliautojo poreikius ir galimybes. Surasime tinkamiausia variantą  tenkinantį kiekvieno lūkesčius. Šiuo metu Milane siūlome 4 žvaigždučių viešbutį Tiffany Milano, šešios naktys jums atsieitų 740 lt. Šis viešbutis yra netoli miesto centro, 32 kilometrai iki oro uosto.

 

 

Viešbutį apžiūrėti  galite paspaudę nuorodą čia: Viešbučiai Milane

 

Viešbutį išsirinkti ir užsisakyti galite paskambinę mums telefonu arba susisiekę  elektroniniu paštu

 

 

Verta aplankyti:

Mada, dizainas, prabangūs drabužiai Milanui suteikė ne tik Italijos mados sostinės vardą, bet ir tarptautinį pripažinimą. Kasmet Lombardijos regiono sostinėje vykstančios mados savaitės, kurių metu demonstruojamos žymiausių dizainerių kolekcijos prikausto viso mados pasaulio ir žiniasklaidos dėmesį. Milaniečiai didžiuojasi savo gotikine katedra Duomo, kuri yra viena didžiausių šio stiliaus bažnyčių pasaulyje, taip pat vieno žymiausio renesanso genijaus Leonardo da Vinci kūrinių „Paskutinė vakarienė“ galima išvysti Santa Maria delle Grazia vienuolyne, Castello Sforzesco rūmai ir daugybę kitų stebuklų.

 

Turite klausimų? Ieškote lėktuvo bilietų ar domitės paskutinės minutės kelionių pasiūlymais? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours