• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Pigūs lėktuvo bilietai į Veneciją!!!

Visada svajojote aplankyti šį nuostabų Italijos miestą, kuris pastatytas ant vandens, bet nerasdavote tam laiko? Tūrime Jums puikų pasiūlymą, pigūs lėktuvo bilietai į Veneciją!!! Skrydžio kaina pirmyn ir atgal tik nuo 487 lt. Nepraleiskite progos pasinaudoti šiuo pasiūlymu.

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.06.17

Grįžimas: 2013.06.22

Skrydžio kaina į abi puses: 487 lt.

Apgyvendinimo kaina (už 5 naktis) nuo 369  lt.

 

Apie skrydį:

Pigūs lėktuvo bilietai į Veneciją!!!

 

Viešbutis:

Mes galime Jums pasiūlyti didelį viešbučių, o taip pat ir kitų apgyvendinimo įstaigų pasirinkimą visoje Danijoje. Padėsime išsirinkti apgyvendinimą atsižvelgiant į kiekvieno keliautojo pageidavimus, norus ir galimybes. Šiuo metu siūlome Jums apsistoti  Camping Village Jolly 3*  viešbutyje, kuriame  5 naktų viešnagė  kainuos vos nuo 369 lt asmeniui.

 

Apžiūrėti viešbutį  galite paspaudę nuorodą: Viešbučiai Venecijoje.

 

Užsisakyti viešbutį galite paskambine mums telefonu arba susisiekę  elektroniniu paštu.

 

Verta pamatyti :

Tai viena iš unikaliausių vietų pasaulyje, nes visas miestas yra pastatytas ant vandens. Lankydamiesi šioje vietoje būtinai užsukite į šv. Morkaus aikštę, ten vyksta daugybė renginių, aikštės puošmena – prašmatnioji Šv. Morkaus bazilika. Tiems, kas nori pamatyti Veneciją kitu kampu, siūlome paplaukioti gondolomis, sakoma, kad iš gondolos pamatai kitokią Veneciją. Dar vienas akcentas, be kurio neįsivaizduojamas šis miestas, tai kaukės. Būtinai įsigykite bent vieną kaip suvenyrątam, kad turėtumėte gražų prisiminimą apie šią nuostabią kelionę.

 

 

Turite klausimų? Ieškote lėktuvo bilietų ar domitės paskutinės minutės kelionių pasiūlymais? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours