• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Puikus pasiūlymas norintiems atostogas praleisti aktyviai!

Puikus pasiūlymas norintiems atostogas praleisti aktyviai! Pažintinė kelionė į Slovakijos kalnus tik 717 Lt! Kas gali būti geriau už gaivų kalnų orą karštomis vasaros dienomis. Leiskite sau atsikvėpti ir pasigrožėti įspūdingomis Tatrų kalnų panoramomis.

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.07.08

Trukmė: 6 dienos

Nakvynė: 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais

Organizatorius: Topturas

 

Kelionės programa:

 

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos, kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena

Aplankomas Aukštųjų Tatrų nacionalinio parko kalnų kurortas Stary Smokovec. *Funikulieriumi pasikeliama į Hrebienok šlaitą. Trumpas žygis kalnų takeliais iki Šaltosios tėkmės kriolių, kuris leidžia pasigrožėti įspūdingomis kalnų panoramomis. Po pietų išvykimas į Pieninų nacionalinį parką, kuriame bus galimybė išbandyti 12 km *plaukimą mediniais plaustais Dunajec upe ir pasigrožėti nuostabiomis uolomis, iškylančiomis virš upės.

3 diena

Lankomi vieni įspūdingiausių Europoje ir didžiausi Slovakijoje *Demianovo stalaktitų – stalagmitų urvai. Vėliau keliaujama į Žemųjų Tatrų kalnų kurortą Jasną. *Kėlimasis keltuvu ir kopimas į antrą pagal aukštį Žemųjų Tatrų  Chopoko viršūnę. Nuo viršūnės atsiveria nepakartojamos kalnų panoramos. Norintys *gali paragauti kalnų žolelių arbatos kalnų Akmeninėje trobelėje. Nusileidus iš kalnų vykstama maudynėms į Bešeniovo terminių šaltinių baseinus.

4 diena

Išvyka į nacionalinį parką *Slovakų Rojus. Turistų laukia žygis vienu iš daugelio šio nacionalinio parko tarpeklių, specialiai paruošta trasa su grandininiais turėklais, tilteliais, liepteliais, kopėtėlėmis, einant per uolas ir daubas, kalnų takeliais, šalia skardžiais nusileidžiančių tarpeklių, krioklių, čiurlenančių upelių. Vėliau vykstama į Levočą – viduramžių karališkąjį miestą, taip pat į *Spiš pilį, didžiausią pagal užimamą plotą akmeninę XIII a. vengrų karalių statytą tvirtovę. Vakare – grupės *vakaronė nacionaliniame restorane „Koliba“ su tradiciniais slovakiškais patiekalais ir gyva čigonų muzika.

5 diena

Išvyka į Aukštųjų Tatrų kalnų kurortą Štrbske Pleso. Žygis kalnų takeliais prie vieno iš aukščiausių ir gražiausių Aukštųjų Tatrų krioklių Skok (25 m). Norintys lengvesnio žygio, gali *keltuvu pasikelti ir įkopti į Predne Solisko viršūnę arba ilsėtis prie Štrbske ežero. Vakare *traukinuku vykstama į Poprado miestą. *Maudynės terminio vandens pramogų parke „Aquacity“. Išvykimas į Lietuvą. Naktis autobuse.

6 diena

Kelionė per Lenkiją. Grįžimas į Lietuvą.

Puikus pasiūlymas norintiems atostogas praleisti aktyviai!

 

Puikus pasiūlymas norintiems atostogas praleisti aktyviai!

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu,

kelionės vadovo paslaugos,

ekskursinė programa,

4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,

medicininių išlaidų draudimas asmenims iki 65 m.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

už (*) pažymėtus objektus mokama kelionės metu (apie 90 EUR)

 

 

Kelionę  užsisakyti galite paskambinus mums telefonu +37069244022, parašę el. paštu: informacija@etours.lt

arba apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1  aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilniuje.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours