• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Skrydis į Koso salą + viešbutis dabar tik už 528 Lt.

Norite susplanuoti atostogas Graikijoje? Turime jums planą, Siūlome apsilankyti vienoje iš nuostabiausių šios šalies salų.Skrydis į Koso salą + viešbutis dabar tik už 528 Lt. Gražūs smėlėti paplūdimiai, skaidri jūra yra viskas ko reikia malonioms atostogoms. Nepraleiskite šios galimybės ir užsisakykite lėktuvo bilietus jau šiandien. !!!

 

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.05.19

Grįžimas: 2013.05.24

Kambario tipas: Apartamentai

Skrydžio kaina į abi puses: 351 lt

Apgyvendinimo kaina (už 6 naktis) nuo 177 lt

 

 

Apie skrydį:

 

kosas

 

Skrydį į abi puses galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia: Lėktuvo bilietai

 

 

Viešbutis:

Mes Jums turime pasiūlyti platų viešbučių bei kitų apgyvendinimo įstaigų pasirinkimą pačioje Koso saloje , o taip pat ir visoje Graikijoje. Padėsime išsirinkti viešbutį viešnagei pagal kiekvieno keliautojo poreikius, pageidavimus ir galimybes. Surasime optimaliausią variantą tenkinantį kiekvieno lūkesčius. Šiuo metu siūlytume apsistoti  Jacks I & II Apartments 4* viešbutyje, kuriame 5 naktų viešnagė kainuotų vos nuo 177lt asmeniui.

 

Pamatyti viešbutį galite paspaudę nuorodą čia: Koso viešbutis

 

Verta pamatyti:

Koso sala viena iš žaliausių Graikijos salų, ji amžinai žalia ir dažnai vadinama „plaukiojančiu sodu“. Pagrindinis salos kultūrinis ir turistinis centras – miestas Kosas. Jame yra įsikūręs judrus ir gyvybingas uostas. Koso miestelis – strategiškai palanki vieta apsistoti planuojantiems keliauti po Koso salą ar gretimas Graikijos salas, o gal net į Turkiją. Iš Koso patogu pasiekti Kalymnos, Pserimos, Nisiros salas bei Bodrumą. Į šias vietoves kasdien kursuoja keltai. Svarbiausias Koso salos bruožas švelnus klimatas, gražūs smėlėti paplūdimiai, skaidri jūra, puikios buriavimo galimybės bei energingas naktinis gyvenimas.

kosas

kosas

kosas

 

Netinka skrydis į Maljorką? Turite klausimų? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Dirbame kasdien

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours