Šri Lanka – rojaus sala (15d.) su vadovu iš Lietuvos – garantuotas išvykimas!

Šri Lanka – rojaus sala (15d.) su vadovu iš Lietuvos – garantuotas išvykimas!

Šri Lanka – rojaus sala (15d.) su vadovu iš Lietuvos – garantuotas išvykimas! Į kainą jau įskaičiuota tarptautiniai skrydžio bilietai iš Vilniaus ir lietuviškai kalbančio gido paslaugos!

 

1 diena Skrydis iš Vilniaus į Kolombą

Skrydis iš Vilniaus į Kolombą.

 

2 diena Kolombas

Atvykimas į Kolombą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį. Apžvalginė ekskursija po Kolombą, kuris vadinamas Azijos vartais. Miestas buvo įkurtas arabų pirklių, įtvirtintas portugalų, užkariautas olandų, anglų kolonijos laikais tapo sostine. Išlaikęs kolonijinių laikų dvasią persipinusią su induizmo ir budizmo religijomis bei tradicijomis, Kolombas yra šiuolaikinis verslo centras. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

3 diena Kolombas – Anuradhapura –  Habarana

Pusryčiai. Išvykimas į buvusią Ceilono sostinę Anuradhapurą įkurtą IV a. pr. Kr. Anuradhapura – Ceilono politinė ir religinė sostinė, gyvuojanti 1300 metų. Daugelį metų slėpėsi tarp džiunglių, o šiandien su savo vienuolynais ir paminklais ji ir vėl pasiekama. Aplankomas šventasis medis Bodhi – Budos medis, kuris buvo atvežtas iš Indijos III a., Ruanveli dagoba. Išvykimas į Habaraną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

4 diena Habarana – Sigirija – Polonaruva – Habarana

Pusryčiai. Išvykimas į Sigiriją – tvirtovę uoloje vadinamą „Liūto uola“, nes vienintelis kelias į tvirtovę ėjo pro akmenyje iškaltą liūtą. Tvirtovę, esančią 200 m aukštyje, pastatė karalius Kasyapa V a., jos viduje garsiosios „Debesų mergelių“ freskos. Išvykimas į Polonaruvą, buvusią Šri Lankos sostinę XI-XIII a. Aplankoma Gal Vihara – šventykla uoloje, kurioje iškaltos sėdinčio, gulinčio ir stovinčio Budos statulos, dirbtinis Parakramos ežeras. Grįžimas į Habaraną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

5 diena Habarana – Dambula – Matale – Kandi

Pusryčiai. Išvykimas į Dambulą. Aplankoma uoloje iškirsta šventykla, viena įspūdingiausių šventyklų Šri Lankoje, kurią I a. pr. Kr. pastatė karalius Valagambahu. Šventykloje yra daugiau kaip 150 Budos atvaizdų iš kurių įspūdingiausia 14 m aukščio uoloje iškalta skulptūra. Išvykimas į Kandi pakeliui aplankant prieskonių sodą Matale ir brangakmenių muziejų. Atvykimas į Kandį – paskutinę Šri Lankos karalių sostinę, kur ir šiais laikais skrupulingai laikomasi senųjų tradicijų. Pravažiuojama dirbtinio ežero pakrante, kuris buvo įrengtas 1807 m. valdant karaliui Sri Vikrama Rajasingha. Aplankoma Dalada Maligava (Budos danties šventykla), kur saugomas vienas iš keturių Budos iltinių dantų. Vakare kultūrinė šou programa. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

6 diena Kandi – Peradenija – Nuvara Elija

Pusryčiai. Išvykstama į didžiausią Pietryčių Azijoje Peradenijos karališkąjį botanikos sodą, kuriame auga apie 4000 augalų rūšių. Šis sodas stebina lankytojus egzotinių augalų įvairove, palmių alėja bei gausia orchidėjų kolekcija. Po pietų išvykstama į Nuvara Eliją, dar vadinamą „Mažąja Anglija“, populiariausią Šri Lankos kalnų kurortą ir pagrindinį arbatos pramonės centrą. Pakeliui aplankoma arbatos plantacija ir fabrikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

7 diena Nuvara Elija – Yala nacionalinis parkas – Kataragama

Pusryčiai. Išvyka džipais į patį didžiausią ir žymiausią nacionalinį parką Šri Lankoje – Yala, esantį šios salos pietryčiuose. Šiame nacionaliniame parke organizuojamos dienos ir nakties išvykos (safariai), kur galima pamatyti laisvėje gyvenančius gyvūnus (laukinius dramblius, buivolus, leopardus, elnius, krokodilus, gausybę paukščių). Atvykimas į Kataragamą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

8 diena Kataragama – Kalutara

Pusryčiai. Išvykimas į Kalutara kurortą prie Indijos vandenyno. Atvykimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 – 13 diena Poilsis Kalutara kurorte

Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį.

14 diena. Išvykimas į Kolombo oro uostą
Pusryčiai. Pervežimas į Kolombo oro uostą. Skrydis į Vilnių.

 

15 diena.

Grįžimas į Vilnių

 

KELIONĖS DATA: 2014 10 25 – 11 08

KELIONĖS KAINA: 6700 Lt/asm.

 

Kelionės kaina gali keistis keičiantis aviabilietų kainoms arba USD kursui.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai iš Vilniaus,
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 12 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Šri Lankos viza ~30 JAV dolerių,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

 

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams

 

Išsamesnės informacijos apie kelionę teiraukitės telefonu:  865748588

Rezervuoti


Sužinokite karšiausias naujienas pirmi!