• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Sutikite Naujus metus BERLYNE! 3 dienų kelionė autobusu tik 134 eur!

Sutikite Naujus metus BERLYNE! 3 dienų kelionė autobusu tik 134 eur!

Sutikite 2016 – uosius keliaudami! Berlynas, Vokietijos sostinė, yra patrauklus nepaprastai didele lankytinų vietų įvairove, turtingu kultūriniu gyvenimu ir energingu, bet laisvu gyvenimo stiliumi. Išskirtinis miesto bruožas – kontrastai tarp istorinių pastatų ir šiuolaikinės architektūros, tradicijų ir modernumo.  Puiki proga aplankyti šį miestą ir jame atšvęsti Naujus metus.

 

 Kelionės data: 2015.12.30-2016.01.01

 

Kelionės programa:

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Trumpas sustojimas Lenkijos sostinėje Varšuvoje, kurios senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų paveldą. Tai senamiestis menantis Varšuvos gyventojų pasišventimą ir ryžtą, tarsi sfinksas pakilęs iš pelenų po Antrojo Pasaulinio karo. Pažintis su senamiesčio paminklais: Karalių rezidencija, Šv. Jono katedra, Varšuvos simbolis – Undinėlės fontanas, Turgaus aikštė, su nuostabiais buvusiais pirklių namais. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje netoli Lenkijos – Vokietijos pasienio.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Frydricho Didžiojo miestą – Potsdamą. Ekskursija: Šv. Nikolajaus bažnyčia, Senoji Rotušė, Cecilienhofo rūmai*, kuriuose vyko Potsdamo konferencija, Olandų kvartalas ir kt. Esant galimybei apsilankymas San Susi rūmuose* ir parke. Vykstame į Berlyną.  Ekskursijos metu susipažinsime su miestu: Reichstagas, Brandenburgo vartai, Žandarmerijos aikštė, Unter den Linden alėja – viena iš įspūdingiausių Berlyno gatvių, Aleksandro aikštė, Kaizerio Vilhelmo atminimo bažnyčia, „Europos centras“ ir kt. Laisvas laikas.  Vakare pramogos didžiausiame Naujų Metų sutikimo vakarėlyje po atviru dangumi, scenos su įvairios muzikos koncertais, lazerių bei šviesos efektai, diskoteka bei vakarą vainikuojantys įspūdingi fejerverkai. Po Naujų metų sutikimo išvykstame namų link. Naktis autobuse.

3 diena Kelionė per Lenkiją. Apie pietus grįžtame į Lietuvą.

 

Kelionės kaina – 134 eur/asm.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė autobusu; 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

(*) – bilietai į mokamus objektus ~ 30 EUR medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

Paskubėkite, autobuse vietų skaičius mažėja!

Norėdami gauti daugiau informacijos ar užsisakyti kelionę, kreipkitės:

+370 657 68855 gitana@etours.lt

+370 657 48588  kristina@etours.lt

Taip pat mielai laukiame užsukant į svečius 🙂

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours