• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Tiesioginis skrydis į Korfu salą + viešbutis dabar tik 850lt. !!!

Planuojate vasaros atostogas Graikijoje? Siūlome Jums aplankyti vieną iš nuostabių šios šalies salų. Dabar tiesioginis skrydis į Korfu salą + viešbutis  tik 850 lt. !!! Švelnus klimatas, puikūs paplūdimiai ir nuostabi gamta. Visa tai, ko reikia puikioms atostogoms. Nepraleiskite šio pasiūlymo ir užsisakykite lėktuvo bilietus jau šiandien. !!!

 

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.06.14

Grįžimas: 2013.06.21

Kambario tipas: Apartamentai

Skrydžio kaina į abi puses: 688 lt

Apgyvendinimo kaina (už 7 naktis) nuo 162 lt

 

 

Apie skrydį:

Tiesioginis skrydis į Korfu

 

 

Skrydį į abi puses galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia: Lėktuvo bilietai

 

 

Viešbutis:

Mes Jums turime pasiūlyti platų viešbučių bei kitų apgyvendinimo įstaigų pasirinkimą pačioje Korfu saloje , o taip pat ir visoje Graikijoje. Padėsime išsirinkti viešbutį viešnagei pagal kiekvieno keliautojo poreikius, pageidavimus ir galimybes. Surasime optimaliausią variantą tenkinantį kiekvieno lūkesčius. Šiuo metu siūlytume apsistoti   Valentinos Apartments 3* viešbutyje, kuriame 7 naktų viešnagė kainuotų vos nuo 162 lt asmeniui.

 

 

Pasirinkti ir užsisakyti viešbutį galite paspaudę nuorodą čia:Viešbučiai Korfu

 

Verta pamatyti:

Ši sala kasmet traukia turistus iš viso pasaulio. Vieni atvykę čia mėgsta susipažinti su vietos lankytinais objektais, kiti mėgaujasi saule ir puikiais paplūdimiais. Atvykus čia, verta aplankyti senąją salos tvirtovę. Nuo pilies viršaus galima pasigrožėti puikia miesto panorama. Keliaujant toliau verta užkopti į Pantokratoro klaną. Tai aukščiausia vietą visoje Korfu saloje.  Ieškantiems pasyvaus poilsio, siūlome dieną praleisti viename iš puikių šios salos paplūdimių.

 

Netinka skrydis į Maljorką? Turite klausimų? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Dirbame kasdien

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours