• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Tiesioginis skrydis į Maljorką + viešbutis tik už 987lt. !!!

Paruošėme Jums puikų kelionės pasiūlymą birželio mėnesiui. Tiesioginis skrydis į Maljorką + viešbutis tik už 987lt. Nepraleiskite galimybės pigiai paatostogauti turistų pamėgtame kurorte. Garantuojame, kad patirti įspūdžiai Jus privers ir vėl planuoti kelionę atgal. Nelaukite ir įsigykite kelionę iš anksto !!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.06.07

Grįžimas: 2013.06.14

Maitinimas: Pusryčiai

Skrydžio kaina į abi puses: 626 lt

Apgyvendinimo kaina (už 7 naktis) nuo 361 lt

 

 

Apie skrydį:

 

Tiesioginis skrydis į Maljorką

 

 

Skrydį į abi puses galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia: Lėktuvo bilietai

 

 

Viešbutis:

Mes Jums turime pasiūlyti platų viešbučių bei kitų apgyvendinimo įstaigų pasirinkimą pačiame Maljorkos kurorte , o taip pat ir visoje Ispanijoje. Padėsime išsirinkti viešbutį viešnagei pagal kiekvieno keliautojo poreikius, pageidavimus ir galimybes. Surasime optimaliausią variantą tenkinantį kiekvieno lūkesčius. Šiuo metu siūlytume apsistoti   Blue Sea Gran Playa 3* viešbutyje, kuriame 6 naktų viešnagė su pusryčiais kainuotų vos nuo 361 lt asmeniui.

 

Pasirinkti ir užsisakyti viešbutį galite paspaudę nuorodą čia: Viešbučiai Maljorkoje

 

Apie kurortą:

Tai didžiausia Balerų sala. Jos sostinė ir viso Balerų salyno administracinis centras yra Palma De Maljorka. Poilsiautojus čia žavi itin įvairus kraštovaizdis ir gamta. Siera de Tramuntanos kalnų peizažai, jaukūs miesteliai bei turizmui ištisus metus palankus klimatas. Oro tenperatūra vasarą čia vyrauja apie 25 laipsnius šilumos, o žiemą čia būna apie 15 laipsnių šilumos.  Didžioji dalis viešbučių išsidėstę palei pakrantę, o ši išsiskiria nuostabiais plačiais paplūdimiais.

 

 

Netinka skrydis į Maljorką? Turite klausimų? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Dirbame kasdien

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours