• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Tiesioginis skrydis į Maltą ir 4 žvaigždučių viešbutis 7d. tik 731Lt !!!

Paruošėme Jums nuostabių atostogų pasiūlymą gegužės mėnesiui. Tiesioginis skrydis į Maltą ir  4 žvaigždučių  viešbutis tik  731 Lt !!! Nepraleiskie galimybės pigiai pailsėti prie Viduržemio jūros. Užtikriname, kad Maltos grožis jus suvilios sugrįžti dar ne kartą . Nelaukite ir įsigykite kelionę iš anksto !!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.05.13

Grįžimas: 2013.05.20

Skrydžio kaina į abi puses: 424 lt

Apgyvendinimo kaina (už 7 naktis) nuo 307 lt

 

 

Apie skrydį:

 

Maltos skrydis

 

Tiesioginį skrydį į abi puses galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia: Lėktuvo bilietai

 

 

Viešbutis:

Mes Jums turime pasiūlyti platų viešbučių bei kitų apgyvendinimo įstaigų pasirinkimą visoje Maltos saloje. Padėsime išsirinkti viešbutį viešnagei pagal kiekvieno keliautojo poreikius, pageidavimus ir galimybes. Surasime optimaliausią variantą tenkinantį kiekvieno lūkesčius. Šiuo metu siūlytume apsistoti   Topaz 4* viešbutyje, kuriame 7 naktų viešnagė kainuotų vos nuo 307 lt asmeniui. Viešbutis yra prie St. Paul’s įlankos Buggibos  mieste, 17 km. nuo oro uosto, netoli paplūdimio ir sostinės Valetos.

Topaz

Buggiba

Topaz

Topaz

 

Apie kurortą:

Tai nedidelė Viduržemio jūros valstybė, esanti pusiaukelėje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės. Gražus kraštovaizdis, uolietos pakrantės, ramios įlankos, smėlėti paplūdimiai ir skaidri jūra traukte traukia poilsiautojus ir povandeninio nardymo mėgėjus.Atvykus į Maltą, būtų nuodėmė nepamatyti Gozo – vienos iš Maltai priklausančių salų, į kurią jus per geras 20 min. nuplukdys didelis, 3 aukštų keltas. Keltas kursuoja nuo Paradise Bay įlankos, esančios visai netoli Melieha miestelio. Tai pat neverta vargintis apie vietų pasiekamumą. Maltos viešasis transportas išvystytas visai neblogai, į daugumą salos vietų už kelis eurus nusigausite su vietiniais autobusais. Malta tai išsvajotos ramybės ir netikėtų atradimų sala, kuri savo įtrauks kiekvieną.

Jūsų atostogos laukia jūsų, nepraleiskite progos !!! Užsisakykite poilsį jau šiandien.Tiesioginis skrydis į Maltą ir 4 žvaigždučių viešbutis 7d. tik 731Lt !!!

 

Netinka skrydis į Mata? Turite klausimų? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Dirbame kasdien

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours