• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Tiesioginis skrydis į Romą tik 361Lt.

 Svajojate pažinti Romą? Mes jums turime puikų pasiūlymą, aplankykite Italiją, nes dabar tai padaryti itin pigu. Tiesioginis skrydis į Romą tik 361 lt. Tai pat siūlome apsistoti viešbutyje  Happy Village 3* viešbutyje, kuriame 3 naktys jums kainuos vos 127 lt. Pažinkite istorinį miestą už labai patrauklią kainą. Paskubėkite čiupti bilietus !!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.06.04

Grįžimas: 2013.06.07

Skrydžio kaina į abi puses: 361lt

Apgyvendinimo kaina (už 3 naktis) nuo 127 lt

 

Skrydis:

skrydis i roma

 

 

Skrydį į abi puses galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia: Lėktuvo bilietai

 

Viešbutis:

Šiuo metu siūlome Jums apsistoti Happy Village, kuris yra įsikūręs gamtos parko Veio širdyje, apsuptas nesugadintos gamtos taip pat nedideliu atstumu nuo Romos centro.Viešbutis siūlo  svečiams galimybę likti visiškai atsipalaidavusiems  ir mėgautis Romos stebuklais. Atkreipkite dėmesį, kad  Happy Village viešbučio  kambariai yra vasarnamiuose su Italijos riešutmedžio baldais, oro kondicionieriai, televizoriai ir mini barais. Kiekviename kambaryje yra mažas privatus sodas su stalais ir kėdėmis.Viešbutyje yra restoranas, graži kavinė ir picerija. Taip pat viešbutis suteikia nemokamą autobusą į Prima Porta geležinkelio stotį, kuri sujungs jus tiesiai su Romos centru. Taip pat svečiai čia gali nemokamai naudotis belaidžiu intenetu.

 

Apžiūrėti viešbutį galite paspaudę nuorodą čia: Viešbutis Romoje.

 

Užsisakyti viešbutį galite paskambinę mums telefonu arba  elektroniniu paštu.

 

Turite klausimų? Ieškote kitų lėktuvo bilietų ar domina paskutinės minutės kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours