• TEZ TOUR KELIONĖS

 • NOVATURO KELIONĖS

 • KIDY TOUR KELIONĖS

VENECIJOS KARNAVALAS tik 243 EUR/ 839.03LT

Kelionės data 2015 02 12 – 2015 02 16
Speciali kaina tik dabar 243 EUR/ 839.03 LT

Ant vandens kanalų leidžiasi lengva migla, irklininkai kviečia pasiplaukioti šventine dvasia įsigėrusiais miesto kanalais, siauros gatvelės smagiai klega ir moja aplankyti įspūdingus karnavalo renginius, gatvelėse aidi žmonių juokas ir muzika, lengvai šlama spindintys kostiumai, žaižaruoja akis dengiančios kaukės, puoštos plunksnomis, perlais ir deimantais… Karnavalas – tai žiemos palydos ir pavasario sutikimas, vienintelė metų diena, kai „semel in anno licet insanire“ (lot. vieną dieną leidžiama neturėti saiko). Linksmybės visame mieste nepalieka vietos nė menkiausiam nuobodulio šešėliui – belieka pasinerti į užburiantį Venecijos karnavalą!

venecija3 venecija_1 venecija

 VIENA-VENECIJA-VERONA

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, įdomios istorijos, puiki nuotaika! Nakvynė viešbutyje Čekijos – Austrijos pasienyje.

2 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Austrijos sostinę Vieną. Trumpa pažintis su Austrijos sostine: pagrindinė miesto šventovė – Šv. Stepono katedra, garsioji Vienos opera, Rūmų parkas su V.A. Mocartui skirtu paminklu, Marijos Teresės aikštė, Parlamentas, Rotušė, Habsburgų rezidencija, iš kurios buvo valdoma galinga Austrijos-Vengrijos imperija. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, grožintis pusnyse skendinčiais Alpių kaimeliais, kloniuose šalčio sukaustytomis upėmis ir ežerais, snieguotomis kalnų viršūnėmis. Vakare atvykstate į viešbutį Italijoje. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Susitikimas su Venecija! Iš Punta Sabioni uosto *laivu plauksite į Murano salą, dažnai vadinamą „stikline sala“ dėl čia įsikūrusių gausybės stiklapūčių dirbtuvių. Į Murano salą verta keltis norint įsigyti originalių autorinių Murano stiklo papuošalų. Tik čia galima savo akimis išvysti, kaip jie kuriami: stiklo fabrikuose vyksta nemokami stiklo pūtimo šou. Galėsite ramiai pasivaikščioti, užsuksite į stiklapūčių parduotuvėles, kurių kiekviena – trapaus meno galerija.

Toliau plauksite į Burano salą, garsėjančią unikalia spalvinga architektūra ir Burano nėriniais. Malonios sinjoros kviečia atvykėlius į mažas nėrinių krautuvėles, kur galima pasigrožėti ir įsigyti unikalių, saloje pagamintų nėrinių. Praalkusieji kviečiami pasivaišinti tipiškoje „trattoria buranella“ užeigoje ir paragauti šviežių žuvies patiekalų. Burano saloje nenustos spragsėti Jūsų fotoaparatai, nes spalvingi mažučiai nameliai, tarsi Holivudo dekoracijos, stebina ir žavi visus.

Vėl sėsite į laivą ir plauksite iki Venecijos širdies – Šv. Morkaus aikštės. Išlipsite Slovėnų krantinėje ir suprasite, kad esate meno, meilės, nuodėmių ir pramogų mieste! Grožėsitės prabangia Šv. Morkaus aikšte, Dožų rūmais ir Bazilika. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Pažintis su miestu ant jūros trumpa, nes aplink kunkuliuojančios linksmybės įtraukia visus.

Venecijos karnavalas vyksta Šv. Morkaus aikštėje ir Didžiojo kanalo prieigose, tačiau net ir pačios mažiausios Venecijos gatvelės neišvengia šventinio šurmulio. Miestas pavirsta viena didele spindinčia scena, kurioje vaidinamas įspūdingiausias pasaulyje spektaklis – Venecijos karnavalas: žonglieriai, akrobatai, gyvūnai, šokėjų pasirodymai, trombonai, trimitai ir būgnai, gatvės prekiautojai, parduodantys džiovintus vaisius, kaštonus, saldumynus, taip pat kaukių pardavėjai, siūlantys nuo pačių paprasčiausių kaukių akims prisidengti iki tikrų meno šedevrų.Galiausiai imsite galvoti, kad persikėlėte į Tolimųjų Rytų šurmuliu alsuojantį miestą, menantį venecijiečio Marko Polo kelionę Kinijos link ir Šilko kelią. Po įspūdžių kupinos dienos sugrįšite į Punta Sabioni uostą, vyksite į viešbutį prie Veronos.

4 diena. Pusryčiai. Vykstate į romantikų ir meilės piligrimų miestą Veroną. Jus sužavės Veronos senamiestis: siauros tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais, Arenos amfiteatras (I a.), buvęs antikinis forumas – Erbe aikštė, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė, Skaligjerių dinastijos sarkofagai, Džiuljetos namas… Kelionė per Italijos, Austrijos Alpes su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose 2-3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate).
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo – gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • (*) – Bilietai į mokamus objektus 50 EUR/172.64 LT (įvažiavimas į Veneciją, plaukimai laivu).
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 50.68 EUR/175 LT

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno arba Panevėžio.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Išsamesnės informacijos teiraukitės agentūroje
arba telefonu +370 657 68855 bei +370 657 48588
Mielai laukiam užsukant ir į svečius 🙂

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours