• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

VENECIJOS KARNAVALAS – tik vieną kartą metuose už 1019 Lt

Visos nakvynės viešbučiuose !

VIENA – VENECIJOS LAGŪNOS SALOS: TORČELO, MURANAS IR BURANAS – VENECIJA

Kelionės data: 2015.02.12 – 02.16 – 1019 Lt/asm. (5 d.)

Kelionės data: 2014.02.11 – 02.16 – 1189 Lt/asm. (6 d.) net 3 vakarienės Italijoje!

1 diena

Labai anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją (Čekiją) su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Austrijos sostinę *Vieną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – rotušė. Išvykimas į Italiją, kelionė per įspūdingąsias Rytų Alpes. Nakvynė viešbutyje.

Pusryčiai. Visos dienos išvyka į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas (plaukimų bilietai neįskaičiuoti į kainą). Išvykimas į Venecijos lagūną. *Esant galimybei pietausime restorane arba laive ir grožėsimės iš laivo tersasos atsiverenčiu vaizdu į kvapą gniaužiančią Venecijos įlanką. Išplaukiame *„vandens autobusais“ susipažinti su lagūnoje išsimėčiusiomis Torčelo, Burano ir Murano salomis. Kelionės metu pro akis praplauks lagūnos salų ir salelių vaizdai: vienos visiškai tuščios, kitose pamažu griūva kadaise statyti namai… Atplaukimas į *Torčelo salą, kurioje panoro apsilankyti daugelis pasaulio garsenybių: karalienė Elžbieta II ir princas Karlas, sopranė Maria Callas, nemirtingasis komikas Čarlis Čaplinas ir žymusis rašytojas Ernestas Hemingvėjus. Šioje saloje buvo galingojo „barbarų“ vadovo Atilos rezidencija. Akmeninis Atilos sostas, meno šedevras Torčelo bažnyčia, su garsiomis mozaikinėmis freskomis, virš salelių ir vandens platybių didingai iškilęs bokštas, nuo kurio į visas puses atsiveria beribiai toliai su keistai išsirangiusiais kanalais, lagūnos vandenimis, bei tolumoje grakščiais Venecijos bokštais. Kelionė į *Burano salą – pačią spalvingiausią lagūnos salą. Kiekvienas atvykėlis netruks pastebėti unikalią salos architektūrą. Viena iš Burano specifinių savybių – tai itin ryškūs skirtingų spalvų namukai. Burano sala nepalieka abejingų: čia pasijunti kaip rojaus kampelyje, kur malonios senjoros kviečia užeiti į mažas nėrinių parduotuvėles …čia laikas sustoja ir niekas niekur neskuba… Išvykimas į *Murano salą – stiklo lopšį. Dar ir šiandien stiklo dirbtuvės – salos ekonomikos variklis. Stiklas – tai kažkas nepaprasto, trapaus ir kartu amžino. Murano saloje kasdien gimsta tūkstančiai „Murrinų“ – amžinai žydinčių stiklinių gėlyčių. Stiklo gamybos istorija sekama Murano gatvėse – ant dažno namo sienų galima pamatyti ištapytas stiklapūčių darbo akimirkas, mažos parduotuvėlės ir prabangios galerijos siūlo vietinių meistrų kūrinius.

Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė. Vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių – kanalai, vietoj automobilių – gondolos ir motorinės valtys, net ir autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv.Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv.Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – *Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, siūlome romantišką *pasiplaukiojimą gondolomis Venecijos kanalais ir galimybę įsilieti į Venecijos karnavalo šurmulį. Venecijos karnavalas vadinamas įspūdingiausiu ir didingiausiu visų laikų spektakliu. Jo scena tampa aikštės ir senieji kvartalai. Kostiumų auksas, nėrinių sidabras, vainikų žaluma ir begalybė kaukių… Arlekinai ir žonglieriai, gvardiečiai ir pakaruokliai, vampyrai ir angelai… Čia pajusite jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą. Išvykimas iš Venecijos. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Atvykimas į *Veneciją (plaukimų bilietai neįskaičiuoti į kainą). Laisvas laikas Venecijoje. Venecijos karnavalo programa. Kostiumų auksas, nėrinių sidabras, vainikų žaluma ir begalybė kaukių… Arlekinai ir žonglieriai, gvardiečiai ir pakaruokliai, vampyrai ir angelai… Visuotinė linksmybė virte verda aikštėse ir gatvėse, kanaluose ir ant tiltų. Laisvas laikas. Po pietų išvykimas iš Venecijos. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją (Čekiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4200 km.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra), 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos, vietinių gidų paslaugos Vienoje, Venecijoje, plaukimas į Veneciją, į Venecijos lagūnos salas, įvažiavimo mokestis į Veneciją.

MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 80 – 100 EUR.

Priemoka už vienvietį kambarį nuo 399 Lt

Papildoma informacija

Galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Pasas / asmens tapatybės kortelė, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Daugelis valstybių reikalauja, kad turisto pasas / asmens tapatybės kortelė galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Vykstant į kelionę rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė.

Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Turėti valiutos tų šalių per kurias vykstama.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.

Nustatytas euro ir lito perskaičiavimo kursas 3,45280 Lt

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours