• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Aplankykite Vokietiją ir pamatykite Bavarijos grožį

Esate pažintinių kelionių mėgėjas? Jei taip, turime Jums labai gerą pasiūlymą. Aplankykite Vokietiją ir pamatykite Bavarijos grožį. Tai penkių dienų kelionė autobusu po žymiausias šios šalies vietas. Kelionės kaina asmeniui vos 921 litas. Tad nelaukite, skubėkite rezervuoti vietas jau dabar !!!

 

Apie pasiūlymą

Išvykimas: 2014.08.06

Trukmė: 5  dienos

Nakvynė: 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais

Organizatorius: Guliverio kelionės

 

Kelionės programa:

 

1 diena

 Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė.

 

2 diena

Pusryčiai. Vykstame į Bambergą. Bambergas– miestas, įsikūręs ant septynių kalvų, dar vadinamas „Vokiečių Roma“. Ekskursija nuostabiame viduramžių mieste,išsaugojusiame savo senovinę architektūrą: romaninę gotokinę Katedrą, Alternburgo tvirtovę, senąją ir naująją rotušes,romaninę šv.Mykolo ir šv.Jokūbo bei barokinę šv.Martyno bažnyčias. Pasigrožėsime miesto panorama nuo Rožių sodo terasos. Miestas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vienoje iš senamiesčio užeigų, norintieji galės paragauti rūkyto vokiško alaus.gaminamo tik šiame mieste. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena

Pusryčiai. Vykstame į Noišvanštainą*- Bavarijos karaliaus Liudviko pasakiškąją pilį, kuri dar vadinama „Baltąja Gulbe”. Kvapą gniaužiantis Marijos tiltelis virš bedugnės. Toliau važiuojame į Miuncheną, dar vadinamą „Vokietijos Florencija“.Miesto centre yra Marijos aikštė ir naujoji ornamentuota Rotušė, šalia– Šv. Marijos bažnyčia (Frauenkirche) ir gotikinio stiliaus Katedra. Miunchenas – muziejų ir galerijų miestas. Iš jų išsiskiria senoji pinakoteka, kurioje eksponuojami Diurerio, Leonardo da Vinčio, Rafaelio paveikslai, Rubenso darbų kolekcija. .Miestas garsus kasmetine alaus švente “Octoberfest“. Pageidaujantys galės aplankyti seniausią pasaulyje aludę „Hofbrauhaus“. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena

Pusryčiai. Kelionė į Švabijos apskrities sostinę, trečią pagal dydį Bavarijos miestą– Augsburgą. Aplankysime senąją Rotušę, XVIa. Dominikonų ir Šv. Onos bažnyčias ir kt. Toliau kelionę tęsiame į Dinkelsbiulį– buvusį Laisvąjį imperijos miestą, alsuojantį viduramžių dvasia: gynybinė siena su Rotenburgo,Viornico ir kt. vartų bokštais, Turgaus aikštė, šv.Jurgio bažnyčia, Vyno aikštė su vienu iš gražiausių fachvercheniu pastatu– Vokiečių namu. Laisvas laikas. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

 

5 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Aplankykite Vokietiją

Aplankykite Vokietiją

 

Pažintinę kelionę autobusu galite užsisakyti  telefonu arba  elektroniniu paštu

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu; 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

(*) – bilietai į mokamus objektus ~ 60 EUR ; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

Turite klausimų? Ieškote kitų lėktuvo bilietų ar domina paskutinės minutės kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

 

 

 

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours