• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Atostogos Korfu saloje nuo 643 litų !!!

Siūlome Jums puikią galimybę aplankyti vieną iš gražiausių vietų Graikijoje, nes dabar atostogos Korfu saloje nuo 643 litų !!! Skrydis, viešbutis, maitinimas  – visa tai jau yra įskaičiuota į kelionės kainą, tad Jums belieka tik užsisakyti pasiūlymą ir greitu metu mėgautis puikiomis atostogomis. Skubėkite, nes pasiūlymo laikas ribotas !!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.06.04

Grįžimas: 2013.06.14

Skrydžio kaina į abi puses: 301lt.

Apgyvendinimo kaina (už 10 naktų) nuo 342 lt.

Maitinimas: Pusryčiai

 

Skrydis:

Untitled

 

Skrydį į abi puses galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia: Lėktuvo bilietai

 

Viešbutis:

Viešbutis nuo pagrindinio oro uosto nutolęs apie 45 kilometrus, tačiau aplink jį galima rasti parduotuves, kavines bei kitas pramogų vietas. Taip pat netoli viešbučio yra paplūdimys. Šalia viešbučio yra privatus baseinas su uždara teritorija, taip pat čia svečiai gali rast gultus bei skėčiua nuo saulės. Turistai yra apgyvendinami jaukiuose numeriuose su visomis būtinomis priemonėmis: oro kondicionieriumi, televizoriu, vonios kambariu. Ši vieta puikiai tinka atostogaujantiesm su šeima.

 

Apžiūrėti viešbutį galite paspaudę nuorodą čia: Viešbučiai Korfu.

 

Užsisakyti viešbutį galite  telefonu arba  elektroniniu paštu.

 

Verta pamatyti:

Korfu siūlo ne tik pasimėgauti puikiais jos paplūdimiais, bet ir aplankyti žymiausias jos vietas. Verta pamatyti kurorto centą  – Kerchyrą. Čia galima susipažinti tiek su pačio miesto istorija, tiek nusikelti į senovės Graikijos laikus. Korfu saloje itin nuostabi gamta, tad daugelis mėgsta išsinuomoti automobilį ir apkeliauti salą savarankiškai tuo pačiu aplankydami žymiausias jos vietas.

 

Atostogos Korfu saloje

 

Atostogos Korfu saloje

 

Turite klausimų? Ieškote kitų lėktuvo bilietų ar domina paskutinės minutės kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours