• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • TIKETA TOUR KELIONĖS

  • TUI KELIONĖS

D.U.K.

Ar galima laikinai rezervuoti kelionę?

Įprastai, jei iki kelionės pradžios likusios daugiau nei 8 dienos, laikinai rezervuoti kelionę galima. Laikina rezervacija galioja iki 48 valandų.

Ar medicininių išlaidų draudimas yra įskaičiuotas į kelionės kainą?

Medicininių išlaidų draudimas nėra įskaičiuotas į kelionės kainą.

Ar perkant kelionę privaloma įsigyti medicininių išlaidų draudimą?

Prieš vykstant į kelionę, medicininių išlaidų draudimą įsigyti nėra privaloma, bet rekomenduojama. Su pasirinktos draudimo kompanijos draudimo sąlygomis reikėtų išsamiai susipažinti dar iki išvykstant į kelionę.

Ar vykstant į Šarm el Šeichą reikalinga viza?

Vykstant į Šarm aš Šeichą vizos nereikia, jei kelionės trukmė ne ilgesnė kaip 14 dienų ir per šį laikotarpį neišvyksite iš Sinajaus pusiasalio ribų.

Ar visi baseinai žiemą yra šildomi?

Ne, ne visi baseinai yra šildomi. Informacijos, ar jus dominančiame viešbutyje baseinai yra šildomi, reikėtų ieškoti viešbučio aprašyme. Baseinų šildymo laiką nustato viešbučio administracija.

Ar kambarį gausime iškart atvykę į viešbutį?

Nepriklausomai nuo jūsų atvykimo ar išvykimo laiko viešbučio paros pradžia yra laikomas laikas nuo 14 iki 18 val., o atlaisvinti viešbučio numerį Jūs turite iki 10–12 valandos.

Ar galėsime pasilikti numeryje iki pat išvykimo į oro uostą?

Išvykimo iš numerio laikas, jei yra tokia galimybė, gali būti pratęstas, susitarti dėl to reikia savarankiškai su viešbučio administracija. Už vėlyvą išsiregistravimą gali būti taikomas papildomas mokestis.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours