x
Geriausiai įvertinti viešbučiai Kretoje!

Daugelis poilsiautojų jau spėjo pamėgti Graikiją bei aplinkines jos salas. Vis daugiau turistų nori aplankyti, Rodą, Kosą, Kretą bei kitas vietas. Šiandien nusprendėme Jums pristatyti kokie yra geriausiai įvertinti viešbučiai Kretoje.  Ši sala žavi turistus savo nuostabia gamta, bei puikiais paplūdimiais. Čia draugiški žmonės, bei geras maistas. Kiekvienas apsilankęs šioje vietoje tikrai liks sužavėtas, bei norės sugrįžti čia vėl ir vėl.

 

Casa Moazzo Suites & Apartments 3*

Viešbutis yra įsikūręs labai patogioje bei tuo pačiu ramioje vietovėje – šalia Retimno miesto. Aplink viešbutį yra išsidėščiusios jaukios kavinukės bei parduotuvės. Taip pat aplink yra ir lankytinų objektų, visai netoli viešbučio yra autobusų stotelės todėl iš jo itin patogu pasiekti kitas vietoves. Viešbutyje svečiai yra apgyvendinami jaukiuose kambariuose su visais patogumais.

 

Geriausiai įvertinti viešbučiai Kretoje

 

Melidoni X Village

Viešbutis yra suskirstytas į tris kompleksus, kitaip dar vadinamus vilas. Kiekviena iš jų turi privatų baseiną su puikia terasa bei sodu. Taip pat čia yra restoranas bei dirba profesionalūs darbuotojai, kurie visada pasiruoše padėti visais iškilusiais klausimais. Taip pat viešbutyje yra nemokamas internetas, automobilių stovėjimo aikštelė, restoranas. Visuose kambariuose yra įrengti oro kondicionieriai.

 

Geriausiai įvertinti viešbučiai Kretoje

 

Ammos Hotel

Šis viešbutis tarsi mažytis kurortas, žavintis turistus savo privačiu paplūdimiu, itin ramia aplinka. Viešbutis yra kiek tolėliau nuo Chanijos miesto, todėl čia apsistoja žmonės, norintys pailsėti nuo miesto triukšmo. Itin savitas viešbučio dizainas, dėmesys kiekvienai, net menkiausiai detalei, puikus maistas bei čia dirbantis profesionalus personalas leido viešbučiui pelnyti vieno iš geriausių apgyvendinimo vietų turintį statusą.

 

Geriausiai įvertinti viešbučiai Kretoje

 

Primavera Beach Studios & Apartments

Viešbutis yra įsikūręs šalia puikaus Malia paplūdimio. Jis turi 27 apartamentų tipo numerius, kuriuose yra pilnai įrengta virtuvė, privatus vonios kambarys, lauko baseinas. Viešbutis savo svečiams siūlo papramogauti privačiame paplūdimyje ar pasimėgauti skaniu vietiniu maistu čia pat esančioje kavinėje. Taigi, nesvarbu ko ieškotumėte, ramaus poilsio ar atostogų pilnų pramogų, šis viešbutis puikus pasirinkimas atostogoms.

 

Untitled

 

Casa Delfino Hotel & Spa

Viešbutis yra įsikūręs pačiame Chanijos miesto centre ant jūros kranto. Šis viešbutis puikiai tiks mėgstantiems stilių bei prabangą. Svečiai gali būti apgyvendinami nuo paprastų iki prezidentinių apartamentų tipo kambarių, tačiau kiekvienas apsilankęs čia gaus išskirtinį dėmesį tiek iš personalo tiek iš aplinkinių čia dirbančių žmonių. Turistai apsistoję čia gali ne tik atsipalaiduoti viešbutyje esančiame spa centre bet ir pasimegauti ramiu pasivaikčiojimu paplūdimyje ar pačiame kurorte.