x
Geriausi viešbučiai Bulgarijoje – Auksinių kopų kurorte

Bulgarija – tai puiki šalis tiems, kas nori praleisti savo atostogas tiek ramioje aplinkoje tiek papramogauti. Čia puikūs paplūdimiai bei viešbučiai. Atvykę čia, turistai gali atsipalaiduoti nuo kasdienių dabų bei pailsėti. Tam, kad Jums būtų lengviau išsirinki apgyvendinimą šioje šalyje, pristatome kokie yra geriausi viešbučiai Bulgarijoje – Auksinių kopų kurorte.

 

Majestic Hotel & Residence 4*

Tai viešbutis, įsikūręs šiaurinėje Auksinių kopų kurorto dalyje. Kompleksas puikiai timka tiek atvykstantiems su šeima tiek poroms. Puiki viešbučio atmosfera, aukščiausio lygio čia dirbantis personalas ir pramogų gauna, padaro keliautojų atostogas nepamirštamomis. Viešbutis yra suskirstytas į du kompleksus. Viena viešbučio dalis siūlo poilsį ir pramogas paplūdimyje tuo tarpu kita viešbučio skirta mėgstantiems atsipalaiduoti prie baseino ar pasivaikščioti po sodą. Svečiai yra apgyvendinami erdviuose ir pagal šiuolaikinį dizainą įrengtuose kambariuose. Visuose numeriuose yra oro kondicionierius, televizorius, mini baras.

 

Geriausi viešbučiai Bulgarijoje

 

Jeravi Hotel 4*

Viešbutis dirba tik sezono metu. Jis atsidaro nuo gegužės ir priima turistus iki spalio, tačiau nepaisant to, jis yra puikiai įvertintas čia apsilankiusių poilsiautojų. Taip pat tai vienas iš didžiausių viešbučių Bulgarijoje. Poilsiautojai viešbutį gali pasiekti itin lengvai. Jis įsikūręs vos už 30 nuo pagrindinio Burgaso oro uosto. Tai puiki vieta norintiems atsipalaiduoti ir pailsėti. Ieškantiems aktyvesnės veiklos, itin nesunku pasiekti kurorto centą, kuris yra vos už 8 kilometrų.

 

Geriausi viešbučiai Bulgarijoje

 

Fairies Palace, Hotel 3*

Tai vienas iš populiariausių viešbučių, teikiančių apgyvendinimo paslaugas apartamentuose. Viešbutis įsikūręs kiek toliau nuo nuolat šurmuliuojančio miesto centro, tačiau norintys pramogų bei aktyvaus laisvalaikio taip pat čia gali apsistoti.Vos už kelių šimtų metrų svečiai gali rasti auksinio smėlio paplūdimį, kuriame veiklos suras tiek maži tiek dideli keliautojai.

 

Geriausi viešbučiai Bulgarijoje

 

Geriausi viešbučiai Bulgarijoje

 

Helena Sands Hotel 5*

Prabangus, 5* viešbutis įsikūręs šiaurinėje auksinių kopų kurorto dalyje ir yra vertintas kaip vienas iš geriausių viešbučių. Kas met čia apsilanko daugybė turistų, kurie lieka patenkinti tiek siūlomomis pramogomis tiek jų kokybe. Šviežias kalnų oras ir nuo jūros pučiantis lengvas brizas sukuria itin puikias klimato sąlygas ilsėtis. Čia gali atvykti tiek šeimos su vaikais, tiek individualūs keliautojai. Viešbutį pasiekti itin lengva, jis įsikūręs vos už 30 kilometrų nuo Burgaso oro uosto. Tai pirmasis 5* kompleksas turintis tiesioginį priėjimą prie jūros.

 

Geriausi viešbučiai Bulgarijoje

 

Iberostar Sunny Beach Resort 4*

Modernus ir atsinaujines viešbutis kviečia savo svečius pasimėgauti čia teikiamomis paslaugomis bei pailsėti puikiuose paplūdimiuose visai šalia Juodosios jūros. Viešbučio svečiai yra kviečiami pasimėgauti čia pat paruoštais valgeis, apsipikti šalia esančiuose pardotuvėse ar tiesiog atsipalaiduoti spa centre. Viešbutis gali pasiūlyti itin didelį pramogų pasirinkimą vaikams. Čia yra įrenga keletas atskirų baseinų, taip pat vaikai yra kviečiami papramogauti specialiame klube ar pasižiūrėti rengiamų spektaklių būtent mažiesiems.

 

Geriausi viešbučiai Bulgarijoje