x
Vietos, kurias verta aplankyti su šeima 2014 metais !!!

Artėjant vasaros atostogų sezonui vis dažniau imame galvoti kur nuvykti šią vasarą ir ką naujo pamatyti. Vieni keliaujame su draugais kiti renkamės visos šeimos atostogas. Dažnai iškyla klausimas, kur būtų smagu keliauti tiek vaikams, tiek suaugusiems. Geriausios vietos, kurias verta aplankyti su šeima 2014 metais !!!


Danija

Tai puiki vieta renkantis atostogas su šeima. Čia ypač daug pramogų vaikams. Kopenhaga garsėja savo Tirolio regionu ir jame esančiais pramogų parkais. Čia veiklos ras tiek mažas tiek didelis. Visus tikrai sužavės Bilundo mieste įrengtas legolendas. Parkas skirtas tiek vaikams tiek suaugusiems. Aštuonios skirtingos parko šalys, 90 atrakcionų, 7 restoranai, 16 parduotuvių ir visa tai jungia meilė vaikams ir neišsenkantis fantazijos pasaulis.

Vietos, kurias verta aplankyti su šeima 2014 metais !!!

 

Praha

Šis miestas puikiai tinka trumpai šeimos išvykai. Čia ypač paprasta keliauti. Galima pasigrožėti miestu tiesiog keliaujant pėščiomis arba važiuojant tramvajumi. Čia daugybė atrakcionų ir pramogų parkų, kurie sužavės mažuosius keliautojus. Verta užsukti į mieste esantį žaislų muziejų, kuris sudomins tiek pačius mažiausius tiek vyresnius vaikus. Čekijoje yra keli zoologijos sodai, vienas jų yra įsikūręs Prahoje. Prahos zoologijos sode galima pamatyti ne tik gorilas, tigrus, leopardus, bizonus, kupranugarius bei žirafas, bet ir daugybę įvairių paukščių rūšių.

Vietos, kurias verta aplankyti su šeima 2014 metais !!!

 

Italija

Italai labai vertina šeimą, todėl tai puiki šalis atostogauti su vaikais. Jus  maloniai sutiks visur, kur apsilankysite. Liepos ir Rugpjūčio mėnesį šalyje būna labai daug turistų, todėl patartina čia vykti ne sezono metu. Keliaujant su šeima geriausia išsinuomoti namą užmiestyje, taip pailsėsite ir jūs ir vaikai. Tikriausiai kaip ir daugelį, ši šalis sužavės savo nacionalinia virtuve. Ja paskanauti galės tiek mažas, tiek didelis keliautojas.

Vietos, kurias verta aplankyti su šeima 2014 metais !!!

 

Prancūzija

Tai turistų lankomiausia šalis visoje Europoje. Paryžius daugelį šeimų traukia vienu iš nuostabiausių atrakcionų parkų Disneilendu. Čia veiklos randa ne tik mažieji, bet ir suaugusieji. Parke gausu atrakcionų ir pramogų. Vienos dienos aplankyti parką vargu ar pakanka. Į Disneilendą labai paprasta patekti vykstant iš Paryžiaus traukiniu. Į parką geriausia vykti pavasarį arba rudenį, nes vasarą čia ypač daug turistų iš viso pasaulio. Vienos dienos apsilankymas šiame pramogų ir pasakų parke kainuoja nuo 190 litų vaikams nuo 3 iki 9 metų ir nuo 202 litų vyresniems negu 10 metų.

Vietos, kurias verta aplankyti su šeima 2014 metais !!!

 

Londonas

Tai puiki vieta, norintiems savaitgalį praleisti su šeima ir tuo pačiu pakeliauti. Šiame mieste vaikams tikrai yra ką veikti. Šiame mieste verta aplankyti Belfast zoologijos sodą, kuriame gyvena daugiau nei 1200 gyvūnų, nuo žirafų ar surikatų iki Sumatros tigrų bei Malajų lokių. Vaikams tikrai turėtų patikti apsilankymas Winsdoro legolende. Šiame parke, net ir patys mažiausi keliautojaj suras kuo užsiimti. Norintiems pažvelgti į miestą iš aukštai, siūlome pakilti į „Londono akį“ ir pasigrožėti miesto panorama.

Vietos, kurias verta aplankyti su šeima 2014 metais !!!