• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Gražiausi pasaulio paplūdimiai

Kiekvienas iš mūsų bent kartą gyvenime esame pasvajoję apie atostogas ten, kur smėlis maloniai šildo kojas ir galima visą dieną mėgautis saule bei jūra. Pasaulyje yra daug nuostabių paplūdimių, kurie kas karta žavi mus juos aplankius. Šiandien nusprendėme Jums pristatyti gražiausius pasaulio paplūdimius, kuriuos verta aplankyti planuojant savo atostogas.

 

Palaui sala, Kagayan slėnis, Filipinai

Nuostabus balto smėlio paplūdimys, kurį supa tropinis miškas. Ši vieta ypač žavi nardytojus, tai nėra įprastas turistinis paplūdimys, aplinkui nerasite nė vieno viešbučio ar kurorto. Ši vieta daugelį žmonių pakeri savo gamta ir natūralumu.

Gražiausi pasaulio paplūdimiai

 

Triušių paplūdimys Sicilija, Italija

Balto smėlio paplūdimys, įsikūręs Lampedusa saloje netoli Sicilijos su šalia esančia žydra jūra savo grožiu žavi čia atvykstančius turistus. Čia itin šiltas klimatas, oro temperatūra siekia arti 30°C. Tai vienas iš geriausių paplūdimių pasaulyje. Šią vietą geriausia aplankyti vasaros sezono metu t.y. gegužės-rugsėjo mėn

Gražiausi pasaulio paplūdimiai

 

Katedrų paplūdimys Rabadeo, Ispanija

Šis paplūdimys unikalus tuo, jame yra nepaprasto grožio per daugybę metų nuo vandens ir vėjo suformuotos uolos. Užkopus į jų viršūnę, galime pasigrožėti puikiu vaizdu į Atlanto vandenyną. Šios uolos supa visą paplūdimį, kai kurios savo dydžiu prilygsta itin dideliems statiniams. Geriausias laikas ten nuvykti – liepos-rugpjūčio mėn.

 

Gražiausi pasaulio paplūdimiai

 

Elafonissi paplūdimys Elafonisis, Kreta, Graikija

Ši vieta yra ypatinga tuo, kad jūra čia itin žydros spalvos o smėlis ganėtinai rausvas. Šį paplūdimį galima rasti pietvakarinėje Kretos salos dalyje. Geriausias laikas čia atvykti bei ilsėtis yra gegužės-spalio mėn.

Gražiausi pasaulio paplūdimiai

 

Iztuzu paplūdimys Dalyan, Turkija

Šis paplūdimys turi kiek neįprastą pavadinimą, žmonės jį pramonė “Vėžlių paplūdimiu” dėl čia tam tikru metų laiku besiveisiančių vėžlių. Sezono metu turistai čia atvyksta dėl skaidraus jūros vandens, auksinio smėlio bei nuolat šviečiančios saulės. Jis itin  mėgstamas tiek vieninių, tiek poilsiautojų iš kitų šalių. Geriausias laikas poilsiauti – balandžio-spalio mėn.

Gražiausi pasaulio paplūdimiai

 

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours