x
Gražiausi pasaulio paplūdimiai

Kiekvienas iš mūsų bent kartą gyvenime esame pasvajoję apie atostogas ten, kur smėlis maloniai šildo kojas ir galima visą dieną mėgautis saule bei jūra. Pasaulyje yra daug nuostabių paplūdimių, kurie kas karta žavi mus juos aplankius. Pristatome gražiausius pasaulio paplūdimius, kuriuos verta aplankyti planuojant savo atostogas.

 

Triušių paplūdimys Sicilija, Italija

Balto smėlio paplūdimys, įsikūręs Lampedūza saloje netoli Sicilijos su šalia esančia žydra jūra savo grožiu žavi čia atvykstančius keliautojus. Čia itin šiltas klimatas, oro temperatūra siekia arti 30°C. Tai vienas geriausių paplūdimių pasaulyje. Šią vietą geriausia aplankyti vasaros sezono metu t.y. gegužės-rugsėjo mėnesiais.

Gražiausi pasaulio paplūdimiai

 

Katedrų paplūdimys Rabadeo, Ispanija

Šis paplūdimys unikalus tuo, jog jame yra nepaprasto grožio per daugybę metų nuo vandens ir vėjo suformuotos uolos. Užkopus į jų viršūnę, galima pasigrožėti puikiu vaizdu į Atlanto vandenyną. Šios uolos supa visą paplūdimį, kai kurios savo dydžiu prilygsta itin dideliems statiniams. Geriausias laikas ten nuvykti – liepos-rugpjūčio mėnesiais.

 

Gražiausi pasaulio paplūdimiai

 

Elafonissi paplūdimys Elafonisis, Kreta, Graikija

Ši vieta yra ypatinga tuo, kad jūra čia itin žydros spalvos o smėlis – rausvas. Šį paplūdimį galima rasti pietvakarinėje Kretos salos dalyje. Geriausias laikas čia atvykti bei ilsėtis yra gegužės-spalio mėnesiais.

Iztuzu paplūdimys Dalyan, Turkija

Šis paplūdimys turi kiek neįprastą pavadinimą, žmonės jį praminė “Vėžlių paplūdimys” dėl čia tam tikru metų laiku besiveisiančių vėžlių. Sezono metu keliautojai čia atvyksta dėl skaidraus jūros vandens, auksinio smėlio bei nuolat šviečiančios saulės. Paplūdimys itin mėgstamas tiek vietinių, tiek poilsiautojų iš kitų šalių. Geriausias laikas poilsiauti čia – balandžio-spalio mėnesiais.

Gražiausi pasaulio paplūdimiai