x
Įspūdingiausi ateities viešbučiai!

Mes gyvename sparčiai besikeičiančiame pasaulyje. Kas dieną įvyksta kažkas naujo ir netikėto. Ne išimtis ir kelionės bei visa kas susiję su jomis. Vienas iš svarbiausių dalykų kelionėje yra viešbutis. Nuo pirmųjų viešbučių iki dabartinių jie labai pasikeitė. Pristatome Jums kokie bus ateities viešbučiai.

Burės viešbutis Dubajuje

 

Viešbutis yra 7 žvaigždučių ir laikomas prabangiausiu viešbučiu visame pasaulyje. Jo forma primeną laivo burę, todėl jis taip ir pavadintas. Pats viešbutis yra pastatytas saloje netoli Jumeiro paplūdimio. Tai yra 4 pagal dydį pasaulyje pastatas. Vien už tai, jog galėtumėte užeiti ir apžiūrėti viešbutį iš vidaus, jums teks sumokėti apie 75 dolerius. Viešbučio kaina vienai nakčiai svyruoja nuo 1000 dolerių iki 28 tukst. dolerių.

 

Įspūdingiausi ateities viešbučiai

 

 Apeirono viešbutis Dubajuje

 

Tai bus antrasis 7 žvaigždučių viešbutis Dubajuje. Viešbutis  bus pastatytas saloje, kuri bus nutolusi apie 400 metrų nuo pačio miesto. Viešbutį bus galima pasiekti tik laivu arba sraigtasparniu. Šis viešbutis ketina būti vienu iš prabangiausių pasaulyje su nuosava lagūna, paplūdimiu ir visu pramogų kompleksu.

 

Įspūdingiausi ateities viešbučiai

 

Death Star Hotel Azerbaidžianas

 

Kuriant šį viešbutį, buvo vystoma idėja šį pastatą sutapatinti su dangaus skliautu ir atvaizduoti į žemę nukritusią žvaigždę. Todėl buvo nuspręsta viešbutį pavadinti mirusios žvaigždės vardu. Šį viešbutį kurė Pietų korėjos architektai, jie taip pat suprojektavo ir viešbutį pavadinimu Full moon hotel.

 

Įspūdingiausi ateities viešbučiai

 

Povandeninis viešbutis Dubajuje

 

Tai pirmasis prabangus viešbutis, kuris bus pastatytas povandeniu. Taip pat pirmasis, kuris bus įvertintas 10 žvaigždučių. Jis bus įsikūręs Dubajuje, netoli Jumeiro paplūdimio. Viešbutis bus pastatytas apie 20 metrų po vandeniu. Jis  turėjo būti atidarytas dar 2006 metais, tačiau dėl užsitęsusių darbų atidarymas buvo atidėtas.

 

Įspūdingiausi ateities viešbučiai

 

Povandeninis Poseidono kurortas Fidžyje

 

Šis viešbutis buvo sukurtas architekto, kuris visą savo gyvenimą kūrė povandeninius laivus turtingiems žmonėms. Viešbutis bus įsikūręs 12 metrų gylyje ir turės 22 kambarius. Šis viešbutis rengs ekskursijas, kurių metu bus galima apžiūrėti povandeninį pasaulį. Kambarys vienai nakčiai kainuos apie 15 tūkst. Dolerių. Į kaina bus įskaičiuotas ir privatus skrydis nuo Fidžio oro uosto iki viešbučio.

 

Įspūdingiausi ateities viešbučiai

 

Vandens viešbutis Kinijoje

 

Šis viešbutis bus pastatytas naudojant natūralias medžiagas ir ir bus įsikūręs šalia skardžio, nuo kurio tekės įspūdingo grožio vandens krioklys. Viešbutis planuoja turėti apie 400 kambarių, kurie bus padalinti į svečių ir viešbutyje gyvenančių žmonių zoną. Viešbutis turės daugybę restoranų, kavinių ir kitų pramogų.

 

Įspūdingiausi ateities viešbučiai

 

Viešbutis   kosmoso stotis

 

Tai bus pirmasis viešbutis įsikūręs kosmoso orbitoje ir pirmasis viešbutis, kurio kaina prilygs 1 milijonui JAV dolerių už vieną naktį. Viešbutį ketinama pastatyti iki 2015 metų. Jis nuo žemės bus nutolęs apie 500 kilometrų.

 

Įspūdingiausi ateities viešbučiai

 

Turite su kelionėmis susijusių klausimų? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt .