x
Ką verta nuveikti nuvykus į Ispaniją

Ispanija yra tikai didelė ir kupina kontrastų šalis, tad vieno apsilankymo čia niekada neužtenka, norisi grįžti vėl ir vėl. Čia galima rasti daugybę būdų, kaip praleisti savo laisvalaikį viešint šioje šalyje. Mūsų komada  siūlo Jums ką verta nuveikti nuvykus į Ispaniją.

Suvalgykite nemokamų tapų.

Ispanijoje šis užkandis yra vienas mėstamiausių. Šie užkandžiai ypač plačiai patiekiami vietinėse kavinukėse kaip priedas prie gėrimų. Dažniausiai tai būna nuo pačių paprasčiausių su alyvuogėmis iki sudėtingesnių. Jie gali būti patiekiami kaip šaltasis ar karštasis patiekalas. Mėgstamiausios yra tapos su jūros gėrybėmis.

Pamatykite Alchambros rūmus

Tai vienas iš populiariausių lankytinų objektų Ispanijoje. Iš Ispanų kalbos išvertus žodį Alchambros, tai reiškia raudonoji tvirtovė. Apsilankę šiose rūmose turėsite progą nusikelti į viduramžius, kada gyveno šios vietos valdovai.

Ką verta nuveikti nuvykus į Ispaniją

 Pasigrožėkite A.Gaudi architektūra

Šventosios šeimynos katedra yra viena iš gražiausių visame pasaulyje, todėl svečiuojantis Ispanijoje tiesiog privalu ją aplankyti ir apžiūrėti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Tai Barselonos simbolis, kuris atspindi koks gražus yra šis miestas.

Ką verta nuveikti nuvykus į Ispaniją

Išmokite šokti flamento

Tai tradicinis ispaniškas šokis. Egzistuoja kiek daugiau nei 50 skirtingų flamenko stilių.Jie skiriasi ritmu, šokių dinamika.Ispanijoje yra daugybė klubų, kurie siūlo Jums pamėginti pajusti flamneto šokio dvasią ir išmokti sušokti vos per vieną dieną. Būtinai pamėginkite, tik taip pajusite šio magiško šokio ritmą.

Aplankykite meno galeriją Madride

Ispanijos sostinėje Madride yra viena gražiausių meno galerijų visoje šalyje, čia ekponuojami žymiausi meno kūriniai. Jeigu norėsite viską apžiūrėti, turėsite čia sugrįžti net kelis kartus. Galerijoje ekponuojami garsiojo dailininko Gojos darbai. Jūs tikrai liksite sužavėti apsilankę šioje vietoje.

Paragaukite paelijos

Tai vienas iš tradicinių ispaniškų patiekalų, gaminamų šioje šalyje. Viešėdami čia, būtinai užsukite į vieną iš vietinių kavinukių ir užsisakykite šį patiekalą. Nors paelija gali būti įvairių rūšių ir skirtingai paruošiama, dažniausiai šis patiekalas gaminamas iš ryžių bei jūros gėrybių.

Ką verta nuveikti nuvykus į Ispaniją

Pasivaikščiokite po Segovijos miestą

Tai vienas turistų lankomiausių miestų Ispanijoje. Ši vieta žavi keliautojus savo nepaprasta architektūrą ir idomiais maršrutais. Šiaurinėje miesto dalyje galima apžiūrėti dabar jau istoriniu paminklu tapusį akveduką, kuris kadaise tarnavo kaip miesto vandentiekis. Miesto centre galima apžiūrėti nuostabaus grožio katedrą, kuri buvo pastatyta 16 amžiuje.

Apsilankykite Sevilijoje

Šis miestas pasižymi savo viduramžių stiliaus pastatais, siauromis gatvelėmis, kuriomis vaikštant galima pasijusti tarsi nusikeltum į laikus, kai šiame mieste gyveno aukštomenės žmonės. Apsilankius čia, nepraleiskite progos pamatyti Sevilijos katedros ir varpinės.

Ką verta nuveikti nuvykus į Ispaniją