x
Ką verta nuveikti nuvykus į Ispaniją

Ispanija yra tikrai didelė ir kontrastų kupina šalis, tad vieno apsilankymo čia tikrai neužtenka, norisi grįžti vėl ir vėl. Čia galima rasti daugybę idėjų kaip praleisti savo laisvalaikį. 

Suvalgykite nemokamų tapų

Ispanijoje šis užkandis yra vienas mėgstamiausių. Tapos ypač plačiai patiekiamos vietinėse kavinukėse kaip priedas prie gėrimų. Dažniausiai tai būna nuo pačių paprasčiausių su alyvuogėmis iki sudėtingesnių. Šis užkandis gali būti patiekiamas ir kaip šaltasis ar karštasis patiekalas. 

Pamatykite Alhambros rūmus

Tai vienas iš populiariausių lankytinų objektų Ispanijoje. Apsilankę šiose rūmuose turėsite progą nusikelti į viduramžius kuomet gyveno šios vietos valdovai.

Ką verta nuveikti nuvykus į Ispaniją

 Pasigrožėkite Antonio Gaudi architektūra

Šventosios šeimynos katedra yra viena iš gražiausių visame pasaulyje, tad svečiuojantis Ispanijoje tiesiog privalu ją aplankyti ir apžiūrėti ne tik iš išorės, tačiau ir iš vidaus. Tai Barselonos simbolis, kuris atspindi koks gražus yra šis miestas.

Išmokite šokti flamenko

Tai tradicinis ispaniškas šokis. Egzistuoja kiek daugiau nei 50 skirtingų flamenko stilių. Jie skiriasi ritmu, šokių dinamika. Ispanijoje yra daugybė klubų, kurie siūlo pamėginti pajusti flamenko šokio dvasią ir išmokti sušokti jį vos per vieną dieną. Būtinai pamėginkite, nes tik taip pajusite šio magiško šokio ritmą.

Aplankykite meno galeriją Madride

Ispanijos sostinėje Madride yra viena gražiausių meno galerijų visoje šalyje, čia eksponuojami žymiausi meno kūriniai. Jeigu norėsite viską apžiūrėti, turėsite čia sugrįžti net kelis kartus. Galerijoje eksponuojami garsiojo dailininko Francisco Goya darbai. Tikrai liksite sužavėti apsilankę šioje vietoje.

Paragaukite paelijos

Tai vienas tradicinių ispaniškų patiekalų, gaminamų šioje šalyje. Viešėdami čia, būtinai užsukite į vieną iš vietinių kavinukių ir užsisakykite šį patiekalą. Nors paelija gali būti įvairių rūšių ir gali būti skirtingai paruošiama – dažniausiai ji gaminama iš ryžių bei jūros gėrybių.

Pasivaikščiokite po Segovijos miestą

Tai vienas turistų lankomiausių miestų Ispanijoje. Ši vieta žavi keliautojus savo nepaprasta architektūra ir įdomiais maršrutais. Šiaurinėje miesto dalyje galima apžiūrėti dabar jau istoriniu paminklu tapusį akveduką, kuris kadaise tarnavo kaip miesto vandentiekis. Miesto centre galima apžiūrėti nuostabaus grožio katedrą, kuri buvo pastatyta XVI amžiuje.

Apsilankykite Sevilijoje

Šis miestas pasižymi savo viduramžių stiliaus pastatais, siauromis gatvelėmis, kuriomis vaikštant galima pasijusti tarsi nusikeltum į laikus, kai šiame mieste gyveno aukštuomenės žmonės. Apsilankius čia, nepraleiskite progos pamatyti Sevilijos katedros ir varpinės.

Ką verta nuveikti nuvykus į Ispaniją