x
Geriausi pavasario atostogų pasiūlymai

Artėjant atostogų sezonui dauguma svarstome, kur nukeliauti šiais metais, ką naujo pamatyti, kokius dar neregėtus kraštus pažinti. Vieni iš mūsų keliaujame ten ,kur galima mėgautis saule ir smėliu ištisą dieną, kiti renkamės keliones, kuriose turėtume progą pažinti kažką naujo, treti keliaujame su visa šeima.Geriausi pavasarios atostogų pasiūlymai Jums, Mūsų komanda patars  ir padės išsirinkti tinkamiausią  variantą.

Kovas

Mėstanties saulę ir šilumą patariame aplankyti daugelio pamėgtą Egiptą. Šioje šalyje saulė ir šiluma turistus lepina ištisus metus. Vasaros metu čia itin karštą, temperatūrą gali pakilti net iki 37 laipsnių karščio. Turistų lankomiausias kurortas yra įsikūręs prie Raudonosios jūros.

Geriausi pavasario atostogų pasiūlymai

Tiems, kas nori trumpam atitrūkti nuo kasdienybės ir pažinti kažką naujo, siūlome savaitgalį praleisti Prancūzijoje. Pats geriausias laikas aplankyti šios šalies sostinė Paryžių yra kovo ir balandžio mėnesiai, tada oras būna maloniais šiltas, todėl  pasivaikščiojimai po paryžiaus gatveles.

Geriausi pavasario atostogų pasiūlymai

Norintiems praleisti atostogas su šeima, kovo mėnesį rekomenduojame apsilankyti viename iš Vokietijos parkų, mes siūlome Heidės atrakcionų parką, kuriame kiekvienas šeimos narys suras ką veikti. Parkas atidaromas nuo kovo pabaigos ir veikia iki lapkričio pradžios.

Geriausi pavasario atostogų pasiūlymai

Balandis

Ši mėnesį norintiems pailsėti rekomenduojame apsilankyti Jordanijoje, ten šiluma turistus lepina visus metus. Ieškantiesm, kur atsipalaiduoti siūlome pailsėti prie negyvosios jūros. Ši jūrą dar vadinama mirties jūrą, nes yra labai druskinga. Negyvosios jūros druskos neretai naudojamos kaip gydomasis preparatas.

 Geriausi pavasario atostogų pasiūlymai

Savaitgalis Maltoje, tai puiki proga iš arčiau pažinti šią šalį. Maltos sostinė Valeta, yra įtraukta į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą, šis miestas puikiai tinka ramiam, bet tuo pačiu ir turiningam piolsiui. Malta taip pat turi vienus iš gražiausių paplūdimių europoje, kuriose patogu ilsėtis kiekvienam.

 Geriausi pavasario atostogų pasiūlymai

Šeimos atostogoms Balandžio mėnesį siūlome pasirinkti Londono miestą. Čia daugybė vietų, kuriose galima papramogauti. Londonas siūlo Jums aplankyti mieste esančius parkus, čia gausu interaktyvių muziejų, kurie leis ne tik apžiūrėti ekponatus bet ir pačiam išbandyti kažką naujo.

Gegužė

Paskutinis pavasario mėnesis – puikus metas pailsėti Ispanijoje. Čia visada šviečia saulė ir turistus džiugina maloni šiluma.Ieškantiems puikaus paplūdimio rekomenduojame apsistoti Kosta Brava kurorte, kuris garsėja ilgomis ir smėlėtomis pakrantėmis bei žydra jūra.

Geriausi pavasario atostogų pasiūlymai

Mėgstantiems turiningai leisti laisvalaikį Gegužės mėnesį siūlome aplankyti Prahos muzikos festivalį,šis pavasario festivalis 2014 yra išskirtinis metų renginys, kurio nepraleis klasikinės muzikos gerbėjai. Šiais metais jis vyks Gegužės 25 dieną.

Geriausi pavasario atostogų pasiūlymai

Ieškantiems atostogų pasiūlymų visai šeimai, šį mėnesį rekomenduojame aplankyti Ispanijos kurortą Tenerifę.  Šiame kurorte  365 dienos yra saulėtos, jame rasite tikrai aukštos kokybės, smėlėtų paplūdimių. Daugelis paplūdimių turi gerą įėjimą į vandenyną. Šis kurortas ypač tinka atostogoms su vaikais.

Geriausi pavasario atostogų pasiūlymai

Turite klausimų? Ieškote lėktuvo bilietų ar domitės paskutinės minutės kelionių pasiūlymais? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius