• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Kalėdinė LAPLANDIJA – svečiuose pas Santa Klausą. Kaina tik 1287 lt.

Laplandija – Kalėdų Senelio, nuostabios gamtos ir  sniego šalis. Tai ypač jaučiama šventiniu laikotarpiu – šventinė nuotaika, išpuošti namai ir gatvės, smagios pramogos vilioja  turistus iš viso pasaulio. Kaina tik 1287 lt.

2014.12.26 – 12.31

1 DIENA: VILNIUS – TALINAS (600 KM)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykimas į Taliną. Ekskursija po Estijos sostinės senamiestį: Tompėjos pilis, evangelikų liuteronų katedra, viduramžių rotušė, dominikonų vienuolynas, senieji amatininkų ir pirklių gildijos pastatai, Storosios Margaritos ir kiti gynybinės sienos bokštai, paminklai nuskendusiam kreiseriui „Undinėlė“ ir nuskendusiam keltui „Estonia“. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA: TALINAS – HELSINKIS – OULU (600 KM)
Pusryčių paketai. Keltu keliamasi į Helsinkį. Trumpa pažintis su miestu: Senato aikštė, Finlandijos rūmai, Sibelijaus parkas. Išvykimas link poliarinio rato. Trumpas sustojimas Vaskikelo varpų muziejuje, kuriame saugoma daugiau negu 1500 varpų, suvežtų ne tik iš Suomijos, bet ir kitų pasaulio šalių. Nakvynė viešbutyje prie Oulu.

3 DIENA: OULU – ROVANIEMI (200 KM) – PELLO (100 KM)
Pusryčiai. Vykstama į Kalėdų senelio Santa Klauso kaimelį: aplankomas Kalėdų Senelio ofisas, kur pageidaujantys gali *nusifotografuoti su tikru Santa Klausu, paštas, iš kurio galima išsiųsti atvirutę su Kalėdų Senelio antspaudu, daugybė parduotuvėlių, prekiaujančių Kalėdiniais žaislais, Ledo kavinė. Toliau vykstama į *elnių fermą, kur galima *pasivažinėti šiaurės elniais pakinkytomis rogėmis. Vakare pageidaujantiems – *sniegomobilių safaris miško keliukais, užšalusiomis upėmis, tundros platybėmis. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA: PELLO – ROVANIEMI (100 KM) – OULU (200 KM)
Pusryčiai. Vykstama į *šunų fermą, kur sužinoma apie šunų veisimą ir auginimą. Norintieji gali pralėkti šunų kinkiniu. Toliau vykstama į *Ranua zoologijos sodą, kur natūralioje aplinkoje gyvena lokiai, lūšys, pelėdos ir kiti gyvūnai. Kelionė per Suomiją. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA: OULU – HELSINKIS (600 KM) – TALINAS
Pusryčiai. Kelionė per Suomiją. Vakare atvykstama į Helsinkį. Keltu keliamasi į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA: TALINAS – RYGA (300 ) – VILNIUS (290 KM)
Pusryčiai. Kelionė per Estiją, Latviją. Trumpa pažintis su Latvijos sostine – Ryga. Ekskursija po senamiestį: Rygos pilis, evangelikų liuteronų Domo katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Kelionė per Latviją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
•  kelionė autobusu,

•  keltų Talinas – Helsinkis – Talinas bilietai,
•  5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
•  kelionės vadovo paslaugos,
•  ekskursinė programa,
•  medicininių išlaidų draudimas įskaičiuotas asmenims iki 65 metų.

Pastabos:
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio

• išvykimas iš Klaipėdos, Kryžkalnio, Šiaulių – už papildomą mokestį,
• už (*) pažymėtus objektus papildomai mokama kelionės metu (~200 EUR suaug., ~120 EUR vaikams iki 12 m.),
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Kelionę galite užsisakyti telefonu arba elektroniniu paštu.

Turite klausimų? Ieškote kitų lėktuvo bilietų ar domina paskutinės minutės kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius arba PC „SAULĖTEKIS“ V.Krėvės pr. 97  Kaunas

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours