• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Karališkasis gėlių paradas – žiedų ir spalvų simfonija Olandijoje. TOP kaina – 282,96 EUR/ 977 LT

Kelionės data: 2015.04.22 – 04.26 (5 d.)

1 diena: Vilnius – Rzepin (890 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena: Rzepin – Brėmenas (485 km) – Osnabriukas (120 km)
Pusryčiai. Po pusryčių išvykimas į laisvą Hanzos miestą Brėmeną, įsikūrusį prie Vėzerio upės. Brėmene aplankoma – Turgaus aikštė ir joje esantis didžiulis Rolando paminklas – miesto laisvės ir teisės simbolis, prabangiu renesanso fasadu papuošta miesto rotušė, garsioji „Brėmeno muzikantų“ skulptūra, legendomis apipinta Šv. Petro katedra, kurios *rūsiuose ilsisi mumifikuoti kūnai. Ekskursijos pabaigoje – pasivaikščiojimas jaukia, menininkų darbais papuošta Biottcher gatvele ir spalvingu „Sniuro“ kvartalu. Išvykimas link Olandijos. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena: Osnabriukas – Keukenhofas (270 km) – Zaanse Schans  (50 km) – Amsterdamas (20 km)
Pusryčiai. Kelionė tęsiama per Vokietiją, Olandiją. Atvykstama į *Keukenhofą – gražiausią Europos pavasario sodą Olandijoje. Šis parkas yra unikalus tuo, kad daugybė įvairiausių rūšių gėlių čia tampa meno kūriniais. Tai pati populiariausia ir žinomiausia vieta Olandijoje, dar vadinama Europos gėlių rojumi, paskendusi spalvų ir kvapų jūroje, užburia kiekvieną čia apsilankiusį. Šiame parke žydi net 7 milijonai tulpių, tarp jų – Juodoji tulpė. Tūkstančiai lankytojų kasmet atvyksta čia pasigėrėti pavasariniais žiedais. Po apsilankymo Keukenhofo sode vykstama į etnografinį kaimelį Zaanse Schans. Čia laukia pažintis su šiam regionui būdingais gyvenamaisiais namais, ūkiniais pastatais, malūnais. Lankoma sūrinė, kurioje galima pamatyti ir pažinti olandiškų sūrių gamybos procesą, taip pat paragauti vietoje pagamintų sūrių. Klumpių dirbtuvėje pamatoma kaip gimsta šis apavas. Susipažinus iš arčiau su Olandijos sūrio gamybos ir amatų tradicijomis vykstama į Olandijos sostinę – Amsterdamą. Tai itin įtakingas uostamiestis, vieta, turinti savo dvasią ir daugybę titulų. Vieni jį vadina gražiausiu, kiti – romantiškiausiu, treti – tolerantiškiausiu miestu. Amsterdamas garsėja savo kanalais. Amsterdamo kanalai – išskirtinis Nyderlandų karalystės sostinės bruožas, jie laikomi didžiausia šio kosmopolitinio miesto vertybe ir žymiausia turistine atrakcija, nes palei juos išsidėsčiusios visos žymiausios Amsterdamo vietos. Pažintis su viena ryškiausių Europos sostinių  *plaukiant laivu miesto kanalais.  Paplaukiojus miesto kanalais apsilankoma miesto “širdyje” – Dam aikštėje, apžiūrimi Karalių rūmai – viena iš rezidencijų, priklausanti karališkajai šeimai, Naujoji bažnyčia, smalsuolius traukiantis Raudonųjų žibintų kvartalas. Nakvynė viešbutyje Olandijoje.

4 diena: Olandija – Celė (450 km) – Rzepin (370 km)
Pusryčiai. Po pusryčių keliaujama stebėti nepakartojamų Gėlių  kompozicijų ir puokščių parado, vingiuojančio nuo Nordvijko iki Harlemo, kuriuo pasigėrėti kasmet susirenka tūkstančiai turistų iš viso pasaulio. Spalvų ir šventinių nuotaikų įvairovė užburia kiekvieną, atvykusį pasigrožėti įspūdingu reginiu. Po parado išvykstama iš Olandijos. Kelionė link Lietuvos. Atvykimas į Vokietijoje, Žemutinėje Saksonijos dalyje esantį miestą – Celę. Trumpa pažintis su gražiu Vokietijos viduramžių miestu: senamiestis su miesto rotušė, prancūziško stiliaus parkas, renesansiniai hercogų rūmai. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 diena: Rzepin – Vilnius (890 km)
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžimas į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu,
• kelionės dokumentų sutvarkymas,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.

Pastabos:
• TOP kaina siūlomų kelialapių skaičius yra ribotas,
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės,
• išvykimas iš Klaipėdos, Kryžkalnio, Šiaulių ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• už (*) pažymėtus objektus papildomai mokama kelionės metu (apie 35 EUR),
• medicinos išlaidų draudimas – už papildomą mokestį,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį,
prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours