x
Kelionė autobusu – Joninių savaitgalis Čekijoje!

virsus

Susipažinkite su Čekijos gamta, pilimis, miestais bei Slovakijos sostine Bratislava!

 

Joninių savaitgalis – puikus metas aplankyti vidurio Europos perlus: Čekiją, Slovakiją ir Lenkiją, kurie žavi turistus savo išskirtine gamta bei išlikusiais kultūriniais paminklais.

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2016.06.24

Trukmė: 3 naktys

Kaina: 160 eur

 

Kelionės programa:

1 diena

 

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į netoliese Pietų Moravijos sostinės Brno esančią kurortinę zoną. Apsigyvenate viešbutyje prie ežero.  Nakvynė viešbutyje.

 

1d 1dd 1ddd

 

2 diena

 

Pusryčiai. Poilsis prie ežero arba siūlome vykti į ekskursiją į Brno, Lednicės rūmų kompleksą, ir Slovakijos sostinę Bratislavą. Atvykstate į Brno, antrą pagal dydį Čekijos miestą. Nors Antrojo pasaulinio karo metu miestas buvo stipriai nusiaubtas, bet dėl gausybės čia veikiančių muziejų ir teatrų išliko reikšmingu kultūros centru. Brno centras išsidėstęs ant dviejų kalvų, ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė. Apžvalginė ekskursija po Brno senamiestį pėsčiomis: Šv. Petro ir Povilo Katedra, Laisvės aikštė, Senoji ir Naujoji miesto rotušės.  Toliau keliaujate į Lednicėspilį. Tai viena iš gražiausių pietų Čekijos pilių. Ši neogotikinė pilis priklausė garsiai Lichtenšteinų giminei. Pilį supa nuostabus, didžiausias Čekijoje prancūziško stiliaus parkas. Keliaujate Bratislavos link.Esant galimybei, pakeliui sustojate  čekiškų vynų *degustacijai.Atvykus į Bratislavą ekskursija po Slovakijos sostinę apžiūrint Šv. Martyno katedrą, kurioje buvo karūnuoti 11 Vengrijos karalių; pagrindinę miesto aikštę su įspūdinga riterio Rolando skulptūra. Nakvynei grįžtate į viešbutį prie Brno.

 

2d 2dd 2ddd

 

3 diena

 

Pusryčiai. Poilsis prie ežero arba siūlome vykti į ekskursiją Moravijos karstinį draustinį ir Kromeržyžą. Išvykstate į Moravijos Karstą – pasaulinės reikšmės archeologinę ir geologinę vietovę, susiformavusią prieš milijonus metų. Aplankote nuostabius Balcarkos arba Punkevni urvus ir gėritės nepakartojamais vaizdais, eidami įvairaus dydžio ir ilgio požeminėmis galerijomis, salėmis bei labirintais. Po atokvėpio gamtoje keliaujate į Kromeržyžą. Aplankote unikalų istorinį paminklą – buvusią arkivyskupo Karlo Lichtenšteino rezidenciją, Kromeržyžo pilį su pasaulinės vertės paveikslų galerija, senąja biblioteka ir pasitarimų sale su 30 Venecijos stiklo sietynų. Garsus ankstyvojo baroko Kvetnos parkas primena prancūziškus Versalio sodus. Esant galimybei, vyno degustacija XII a. Kromeržyžo pilies vyno rūsyje. Nakvynei grįžtate į viešbutį prie Brno.

 

3d 3dd 3ddd

 

4 diena

 

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Trumpam sustojate Čenstakavos vienuolyne, viename didžiausių ir svarbiausių Lenkijos piligrimystės centrų, garsėjančiame stebuklingu „Juodosios Madonos“ paveikslu. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

 

4d 4dd 4ddd

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbutyje kurortinėje zonoje,
 • maitinimas – 3 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

Galimos įvairios kelionių datos.  Norėdami užsisakyti, pasitarti ar gauti daugiau informacijos:

+370 657 68855 gitana@etours.lt

+370 657 48588  kristina@etours.lt

Taip pat mielai laukiame užsukant į svečius