x
Kelionė autobusu – Šiaurės Italijos įdomybės ir poilsis prie Adrijos jūros!

10.11.2013_northern_italy

Aplankykite žavingą Šiaurės Italiją bei pailsėkite prie Adrijos jūros!

 

8 dienų kelionė autobusu su poilsiu prie Adrijos jūros. Aplankysite žymiausias Šiaurės Italijos vietas – San Mariną, Veneciją ir Gardos regioną.

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2016.05.28

Trukmė: 7 naktys

Kaina: 331 eur

 

Kelionės programa:

1 diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykstate Italijos link. Pakeliui aplankote Gracą – Štirijos provincijos sostinę, įsikūrusią abipus Mur upės. Trumpa ekskursija po miestą aplankant Herrengasse, Landhaus – istorinę valdžios būstinę, Šv. Egidijaus katedrą, pasikeliate į Pilies kalną. Išvykstate Italijos link. Vakare atvykstate į viešbutį Adrijos jūros kurorte Veneto regione. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

gracas gracas1 gracas2

3 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba siūlome **ekskursiją į San Marino respubliką ir Raveną.  Tai puiki proga aplankyti dar vieną valstybę ir išvysti unikalius bizantiško meno kūrinius. Išvykstate Ravenos link. Ekskursija mieste, kuriame amžino poilsio atgulė poetas Dantė. Ravenos miestas visame pasaulyje garsus puikiai išlikusių V–VII a. bizantinių mozaikų puošyba. Vaikščiodami senamiestyje aplankote *Šv. Vito katedrą ir *di Galla Placidia šeimos mauzoliejų, išpuoštus spalvingomis mozaikomis. Apžiūrite paminklą Dantei ir poeto kapą. Vykstate į seniausią ir mažiausią Europoje San Marino Respubliką, įsikūrusią ant vaizdingo Titano kalno. Trumpa ekskursija po San Marino miestą: Palazzo Pubblico (valdžios namai), San Marino bazilika, apžvalgos aikštelės, siauri gatvelių labirintai. Esant galimybei, ekskursijos metu degustuojate vietinius gastronomijos produktus. Laisvas laikas. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

sanmarinas sanmarinas1 sanmarinas2

5 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba siūlome **ekskursiją į Romeo ir Džiuljetos miestą Veroną. Vykstate į Veroną. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę – Piazza delle Erbe, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, minias turistų pritraukiantį Džuljetos namą, Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų *amfiteatrą, kuriame tilpdavo beveik visi Romos laikų Veronos gyventojai. Vykstate prie didžiausio Italijos Gardos ežero. Sustojate šio ežero pusiasalyje įsikūrusiame Sirmionės kurorte, kurio pasididžiavimas – žavi viduramžių Rocca Scaligera pilis. Esant galimybei, siūlome maudynes siera prisotintame vandenyje. Esant galimybei, vykstate į vyno ūkį ir *degustuojate šio krašto vyną. Sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

verona verona1 verona2

6 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba siūlome **ekskursiją į Veneciją aplankant Murano ir Burano salas. Vykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę, kurią Napoleonas pavadino „elegantiškiausia Europos svetaine“. Pakeliui aplankote Venecijos lagūnos salas: Burano salą – buvusį žvejų kaimelį su spalvingais namais ir pakrypusia varpine bei stiklo dirbiniais garsėjančią Murano salą. Ekskursija po „svajonių miestą“ – Veneciją, aplankant Šv. Morkaus aikštę, kurioje vykdavo misterijos, procesijos, politiniai renginiai; *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto tiltą, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai, bei „Atodūsių“ tiltą, kuris buvo pastatytas, kad iš Dožų rūmų būtų galima patekti į kalėjimą. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *Varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

venecija venecija1 venecija2

7 diena

Pusryčiai. Išvykstate į Fiurlio regiono sostinę Udinę. Trumpos ekskursijos metu aplankote seniausią Udinėje Šv. Mergelės Marijos bažnyčią, Laisvės aikštę (Piazza della Liberta) su gotikine miesto Rotuše ir laikrodžio bokštu, apžiūrite Udinės pilį. Po pietų išvykstate į Čekiją. Kelionė per Austriją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai.Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte),
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 5 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų.

 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 70 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokamos ekskursijos. Turistas moka pats. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:

–         ekskursija į  San Marino respubliką ir Raveną – 40 EUR,

–         ekskursija į Veneciją aplankant Murano ir Burano salas – 45 EUR (laivas į lagūnos salas ir iki San Marko aikštės įskaičiuotas į ekskursijos kainą),

–         ekskursija prie Gardos ežero aplankant Sirmionės kurortą ir Veroną – 35 EUR.

Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 110 EUR 120 EUR.

Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje Italijos kurorte (priemoka nuo 200 EUR asmeniui).
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

Galimos įvairios kelionių datos.  Norėdami užsisakyti, pasitarti ar gauti daufiau informacijos:

gitana@etours.lt

+370 657 48588  kristina@etours.lt

Taip pat mielai laukiame užsukant į svečius