• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Kelionė autobusu į Vengriją su poilsiu prie Balatono ežero

Puiki galimybė ne tik pažinti dar vieną Europos šalį bet ir pailsėti. Dabar kelionė autobusu į Vengriją su poilsiu prie Balatono ežero kainuoja tik 855 litus. Pažinkite žymiausias šios šalies lankytinas vietas bei pailsėkite prie vieno iš lankomiausių ežerų Europoje. Nelaukite ir įsigykite kelionę jau dabar, nes vietų skaičius už šią kainą ribotas !!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.06.28

Grįžimas: 2014.07.03

Trukmė: 6 dienų

Nakvynė: 5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais

Organizatorius: Guliverio kelionės

 

Kelionės programa:

 

1 diena:

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena:

Pusryčiai. Vykstamea į Sentendre. Pažintis su jaukiu miesteliu: pasivaikščiosite siauromis ir vingiuotomis gatvelėmis, galimybė užkopti į kalvą pasigrožėti miestelio panorama. Toliau  pažintis su buvusia Vengrijos karalių rezidencija. Trumpas sustojimas Estergome, garsėjančiame didžiausia Vengrijoje katalikų bažnyčia. Atvykus įsikuriama viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui prie ežero. Nakvynė.

 

3 diena:

Pusryčiai. Pageidaujantiems – išvyka į žymų mineralinių vandenų kurortą Hevizą.  Po pietų – ekskursija šiaurine Balatono ežero pakrante. Trumpas sustojimas gerai žinomame mineralinių vandenų kurorte Balatonfurede. Atvykstama į Tihany pusiasalį. Pažintis su senąja Tihany gyvenviete. Vakarop vykstama į garsiuosius grafo Esterhazy vyno rūsius. Vengriškų vynų degustacija ir nacionalinis vakaras* su tautine muzika ir šokiais. Grįžtame į viešbutį prie Balatono ežero. Nakvynė.

 

4 diena:

Pusryčiai. Rytinės maudynės Balatono ežere. Vykstama į Vengrijos sostinę Budapeštą. Ekskursija: Budos pilies ansamblis, Karalių rūmai ir Dievo Motinos bažnyčia, nuostabi panorama, nepakartojami neogotikiniai Parlamento rūmai, Šv. Stepono katedra. Vykstama į Peštą: Didvyrių aikštė, Tūkstantmečio parkas, Vaidahuniado pilis. Laisvas laikas. Vakare – romantiškas pramoginis plaukimas* Dunojaus upe. Nakvynė viešbutyje.

 

5 diena:

Pusryčiai. Vykstama į Biuko nacionalinį parką, kur nepakartojama uolų, kalnų, floros ir faunos harmonija kasmet pritraukia šimtus tūkstančių lankytojų. Toliau vykstama į Vengrijos baroko sostinę Ėgerį. Ekskursija po miestą: didinga pilis*, menanti šalies gynėjų patriotizmą, Ištvano aikštė, turkų valdymo simbolis – Minaretas, kurio aukštis siekia 40 metrų, antra pagal dydį Vengrijos bazilika. Laisvas laikas. Pageidaujantiems siūlomos maudynes Ėgerio terminiuose baseinuose*. Vakare išvykstama. Nakvynė viešbutyje.

 

6 diena:

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

 

 

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu; 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

(*) – bilietai į mokamus objektus ~ 70 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

Kelionę  užsisakyti galite paskambinus mums telefonu +37069244022, parašę el. paštu: informacija@etours.lt

Arba apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1  aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilniuje.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours