• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Kelionė į Maroką: IMPERATORIŠKASIS MAROKAS

Kelionė į Maroką, tai puiki išeitis tiems, kas ieško egzotikos ir nori pažinti Afriką. Įsigykite pažintinę kelionę lėktuvu ir parsivežkite iš šių atostogų pačius geriausius įspūdžius.

1 diena

Skrydis į Marakešą. Marakešo oro uoste būsite pasitikti mūsų partnerių atstovų ir palydėti į viešbutį.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena

Visa ši diena yra skirta šarmingajam Marakešui. Išvysite reikšmingiausius lankytinus miesto objektus: garsiasias Sadian kapavietes, Katubijos mečetės pylimus, didingus Bahia rūmus ir Menara sodus. Senovinis ir gaubiamas paslapčių Marakešas įkurtas dar XI a., šiuo metu pagarbiai vadinamas „Raudonuoju Pietų Perlu“, yra namai ne vienai etninei grupei. Išvysite nuostabiosios islamiškos architektūros persipynusios su arabiškomis spalvomis statinius, derėsitės šurmuliuojančiuose didžiausiuosiuose Maroke Marakešo turguose… Mėtų arbata kvepiančiame Marakeše vyraujanti atmosfera tiesiog užburia jame besilankančius keliautojus: tokia kontrastuojančių spalvų paletė, tokia gausybė kvapų, tokia skonių įvairovė, tokia galybė garsų, susiliejančių į tik šiam miestui būdingą darną… Pasivaikščiosite Marakešo senamiestyje, lankysitės pagrindinėje aikštėje – Jemaa el-Fnaa, kurioje vyksta nuolatiniai šokėjų, akrobatų, gyvačių kerėtojų ir istorijų pasakotojų įdomūs pasirodymai.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena

Trečiąją viešnagės Maroke dieną keliausite į Baltąjį miestąKasablanką – vieną svarbiausių verslo centrų visoje Šiaurės Afrikoje. Atvykus Jūsų laukia apžvalginė ekskursija po ekonomikos ir industrijos Maroko sostinę, kurios metu pamatysite: Mahometo V aikštę, buvusios Anfos vietovę, pasivaikščiosite paplūdimio promenada Ain Diab, grožėsitės didžiausia pasaulyje karaliaus Hasano II mečete.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje

4 diena

Šiandien vyksite į Maroko sostinę – Rabatą, saugomą UNESCO, antrąjį didžiausią Maroko miestą (po Kasablankos), kuriame apžiūrėsite garsųjį religinį monumentą – Hasano minaretą, siekiantį net 55 m, įspūdingąjį Mahometo V mauzoliejų, Karališkuosius rūmus, Udajo tvirtovę (Kasbah of the Oudayas). Toliau tęsite kelionę važiuodami į Meknesą, kažkada buvusią šalies sostinę. Miestas apsuptas daugiau nei 40 km besitęsiančia triguba siena. Čia apsilankysite buvusiame Alauitų dinastijos karaliaus Mulo Ismailio mieste, El Hedim aikštėje, senovinėje Medinoje ir šalia didingųjų „Bab Mansour“ vartų, kurie, sakoma, jog yra gražiausi vartai visoje Šiaurės Afrikoje.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pirmoji dienos dalis prasidės intriguojanti išvyka į muziejų po atviru dangumi, Romos Imperijos miestą – Volubilį, saugomą UNESCO, kuriame apžiūrėsite iš mažyčių gabalėlių sudėliotas senovines romėniškas grindinio mozaikas, buvusios didingos Bazilikos sienos likučius ir kitus, išlikusius svarbaus romėnų miesto griuvėsius. Tuomet keliausite į Atlaso kalnų papėdėje esantį Fesą – Maroko kultūros ir religinę sostinę. Čia išvysite visame pasaulyje žinomą didžiulę Kairuano mečetę, Idriso I mauzoliejų, Bab Boujloud, Medersa Attarine, odų raugyklą, Najjarine fontaną, žavingą viduramžišką Mediną, saugomą UNESCO ir nuostabų senamiestį, kuriame vingiuoja tūkstančiai gatvelių – tokių siaurų, jog pro jas galima prajoti tik ant asiliuko.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena

Šią dieną keliausite per Viduriniojo Atlaso kalnus, apsuptus kedrų ir ąžuolų giraičių. Vykdami pro Ifraną grožėsitės idiliškais smaragdinės žalumos kraštovaizdžiais, galbūt net pamatysite retas simpatiškąsias beždžionėles – magotus. Ifrano miestelis įsikūręs 1665 m aukštyje taip pat yra ir populiarus žiemos sporto kurortas. Ifrane sustosime fotografijai. Tęsite kelionę vykdami į šalia Tesamito kalno esantį, soduose paskendusį Beni Melalį, žinomą dėl šiame mieste esančios tvirtovės.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena

Šiandien grįšite atgal į Marakešą, pakeliui grožėsitės Aukštaisiais Atlaso kalnų vaizdais… Po pietų laisvas laikas, kurio metu galėsite savarankiškai susipažinti su „Raudonuoju miestu“. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena

Šiandien Jūsų pažintinė programa artėja į pabaigą, todėl būsite pervežti iš Marakešo oro uostą, skrydžiui namo. Taip pat, yra galimybė dar keletui dienų (ar ilgiau), pagal Jūsų norus, pasilikti poilsiui Maroko kurortuose.

 

Kelionė į Maroką

Kelionė į Maroką

Marokas. Kelionės į Maroką. Pažintinės kelionės į Maroką ir poilsis Maroke su LEHKO

 

Kelionės kaina asmeniui

Keliaujant 4 asm. 2860 Lt

Keliaujant 6 asm. 2410 Lt.

Keliaujant 10 asm. 2140 Lt.

Keliaujant 15 asm. 2090 Lt. 

Priemoka už vienvietį kamb. 660 Lt.

 

Į kaina įskaičiuota:
– visos pažintinės programos Maroke metu apgyvendinimas 4* viešbučiuose;
– visos pažintinės programos Maroke metu maitinimas pusryčiai ir vakarienės (atvykimo dieną tik vakarienė, išvykimo dieną – tik pusryčiai);
– visi pervežimai modernia, patogia transporto priemone su oro kondicionieriumi, pagal programą;
– įėjimo bilietai į lankomus objektus pagal programą;
– profesionalaus gido, kalbančio rusų kalba, paslaugos.

Pastabos:
– kaina nurodyta litais vienam asmeniui;
– pažintinė programa – rusų kalba;
– keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
– kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis

 

Į kainą neįskaičiuota:

– skrydžio bilietai Vilnius/Ryga – Europos miestas – Agadiras – Europos miestas – Vilnius/Ryga;
– kelionės draudimas;
– asmeninės išlaidos, papildomos ekskursijos, arbatpinigiai;– poilsis po pažintinės programos (pagal užklausimą).

Kelionę organizuoja “LEHKO”

 

Išsamesnės informacijos apie kelionę teiraukitės telefonu:  865748588

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours