• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Devynių dienų kelionė po Prancūziją dabar tik 1527 Lt

Nuostabus  pažintinės kelionės pasiūlymas. Devynių dienų kelionė po Prancūziją dabar tik 1527 Lt. Jeigu niekad nebuvote Luaros, Normandijos ir Bretanės regionuose, tai pasinaudokite šansu ir apkeliaukite šiuos regionus. Palepinkite save!!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.06.09

Trukmė: 9 dienos

Nakvynė: 8 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,

Organizatorius: TOP TURAS

 

Kelionės programa:

 

1 diena:

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

 

2 diena:

Pusryčiai. Išvykimas į “septynių kalvų” ir alaus miestą Bambergą. Ekskursija po senamiestį: senoji rotušė, Katedra su paslaptinga Bambergo raitelio skulptūra, Senoji ir Naujoji rezidencijos, miesto panorama nuo Rožių sodo terasos, Šv.Mykolo bažnyčia ir buvęs benediktinų vienuolynas, romantiškasis žvejų rajonas “mažoji Venecija”. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena:

Pusryčiai. Išvykimas į Paryžių. Apžvalginė ekskursija po miestą: Sitė sala su Dievo Motinos katedra, Lotynų kvartalas, Sorbona, Panteonas, Liuksemburgo sodai, Tiuilri sodai, Vandomo aikštė,  Opera, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Triumfo arka. *Pasikėlimas į Paryžiaus simbolį – Eifelio bokštą. Vakare *plaukimas laivu Senos upe. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena:

 Pusryčiai. Didžiausias ir labiausiai lankomas pasaulyje meno muziejus – *Luvras, buvusi tvirtovė ir Prancūzijos karalių rezidencija. Parfumerijos muziejus, užburiantis kvapų aromatais. *Invalidų rūmai, kurių katedroje ilsisi imperatoriaus Napaleono palaikai arba garsaus prancūzų skulptoriaus *O.Rodeno muziejus.  Ekskursija po bohemiškąjį Monmartrą: „Mulen Ružas“, Šventosios širdies bazilika, didingai iškilusi miesto horizonte, bohemiečių dailininkų meka – Tertre aikštė, vynuogynas, senasis kabaretas “Vikrusis triušis”. Nakvynė viešbutyje.

 

 5 diena:

Pusryčiai. Išvykimas į Luaros slėnį. Aplankomas prancūzų renesanso šedevras – *Šamboro (Chambord) pilis, pati žymiausia ir didžiausia Luaros slėnio pilis. Vykstama į *Šenonso (Chenonceaux) pilį, pastatytą ant Šero upės. Upėje atsispindi nepaprasto grožio pilies architektūra. Ši pilis susieta su daugybės moterų romantiškais likimais. Lankoma  *Ambuaso (Amboise) pilis, kurios teritorijoje palaidotas genialusis Leonardas da Vinčis. Esant galimybei – Luaros slėnio *vynų degustacija. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

 

6 diena:

Pusryčiai. Iš Arkuest  iškyšulio *keltu keliamasi į Brea salas, tarpusavyje sujungtas nedideliu tiltu ir apsuptas daugybės mažų salelių. Tai ne tik viena gražiausių Bretanės vietų, bet ir draustinis, kuriame auga daugybė retų lauko gėlių, gyvena įvairūs  paukščiai, liejasi sodų, jūros, uolų spalvos. „Išvykti, vadinasi truputį numirti“– sakydavo vienas prancūzų poetas, kiekvieną kartą sunkiai palikdamas šį mažą žavių salų pasaulį. Išvykstama į buvusį turtingų pirklių ir piratų miestą Sen Malo. Pasivaikščiojimas ant miestą juosiančios gynybinės sienos, nuo kurios atsiveria fortų, salų ir  Atlanto vandenyno panorama. Laisvas laikas mieste, kurio metu galima įsigyti suvenyrų, paragauti šiuose kraštuose populiarių blynelių – krepų ir galečių, *paragauti austrių. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

 

7 diena:

Pusryčiai. Vykstama į *Sen Mišelį, turistų ir piligrimų Meką. Xa. ant galingos, prie vandenyno stūksančios uolos buvo pastatytas benediktinų vienuolynas. Atskirtas nuo visų, Sen Mišelis ilgai išlaikė savitą dvasinį pasaulį. Sen Mišelyje – pati didžiausia potvynių ir atoslūgių amplitudė Europoje. Keliaujama per Normandiją, garsėjančią savo kaimišku peizažu ir turtinga istorija. Išvykimas į nedidelį Etretat kurortą, garsėjantį įspūdingomis uolomis. ‚‚Jei norėčiau savo draugui pirmą kartą parodyti jūrą, pasirinkčiau Etretat‘‘ –  taip apie šią vietą yra pasakęs vienas prancūzų rašytojas. Pasivaikščiojimas po miestelį įspūdinga uolėta pakrante. Pakilimas į apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria vandens, miestelio, uolų panorama. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

 

8 diena:

Pusryčiai. Išvykimas į antrą pagal dydį Belgijos miestą Antverpeną: seniausia, miesto istorijos dalį menanti, miesto pilis, mėsininkų namas, flamandų renesanso stiliaus rotušė, Grote Markt aikštė, baroko epochos dailininko Rubenso namas, Dievo Motinos katedra, puošta 123 m aukščio bokštu. Kelionė per Belgiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

 

9 diena:

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• kelionė autobusu, 
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 8 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.

 

Pastabos:

• išvykimas iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• už (*) pažymėtus objektus papildomai mokama kelionės metu (apie 100 EUR),
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

 


Daugiau informacijos apie kelionę bei jos užsakymą galite  sužinoti paskambinę mums telefonu +37069244022 arba  parašę el. paštu: informacija@etours.lt

Taip par maloniai laukiame Jūsų  apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilniuje.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours