x
Kelionės į Marmarį ir Fetiją

Kelionės į Marmarį

Visiems, kurie buvo Turkijos Antalijos regione, o ypač tiems, kurie buvo ten kelis kartus,  siūlome pamatyti šiek tiek kitokią Turkiją ir savo atostogom rinktis Marmario arba Fetijos kurortus.

Keliaujant į Marmarį arba Fetiją, skrendama į Dalamano oro uostą ir iš jo jau yra pasirenkama kur vykti. Marmario kurortas įsikūręs vienoje pusėje, Fetijos – kitoje. Marmario ir Fetijos krantus skalauja Egėjo jūra, kurios išskirtinumas – žydra turkio spalva! Ypatinga ir tai, kad iš šių regionų galima keltu nuplaukti iki Rodo salos (Graikijos sala) ir įžymioji Pamukalė (Turkija) tik už poros valandų kelio. Tai vienos populiariausių ekskursijų!

Marmario regioną sudaro Marmario ir Ičmelero miestukai. Abu miestelius jungia promenada, kuria labai smagu pasivaikščioti ar pavažinėti dviračiu. Marmaris – labai europietiškas modernus miestelis su viešu miesto paplūdimiu, gausybe parduotuvėlių, kavinaičių prieplaukoje ir naktį prabundančia siautulingąja barų ir naktinių klubų gatve! Marmario centre įsikūrę nedidukai miesto tipo viešbučiai (labai populiarūs jaunimo tarpe), šiek tiek miesto krašte yra keletas didesnių teritorijų viešbučių. Ičmeleras – nedidukų viešbučių miestelis, bet ramesnis ir labai mėgiamas ramesnių, romantiškų atostogautojų. Bet kuriuo atveju, gyvenant Ičmelere tikrai netruks šurmulio, nes 10 min vietiniu dolmušu (kaina apie 1 €) ar pusvalandis pėstute promenada ir jau esate šurmuliuojančiame Marmario miestelyje.

Fetija – unikalios gamtos kampelis. Miestukas Oludenizas – kaip Nida Lietuvoje. Regione išskirtinėse vietose (pusiasalyje, kalne, įlankose) įsikūrę viešbučiai, kurie nepaliks abejingų nei vieno poilsio gražioje gamtoje mylėtojo!