x
Kelionės į Rodą

Rodas – viena didžiausių ir populiariausių Graikijos salų. Rodas įžymus tuo, kad jame stovėjo Rodo Colosas – vienas iš septynių pasaulio stebuklų ir salos krantus skalauja net dvi jūros! Vakarinę salos pusę skalauja Egėjo jūra – banguota ir turkio žydrumo skaidraus vandens ir daugiausia akmenukai krante. Šioje dalyje išsidėstę miesteliai: Ixia, Kremasti. Pietrytinę salos dalį skalauja Viduržemio jūra – tamsesnė, ramesnė, smėlio/smulkaus žvyro krantas. Šioje dalyje išsidėstę miesteliai: Kalitėja, Falirakis, Kolimbia, Lindos, Lardos.

Rodo miesto senamiestis – unikalus ir įspūdingas, tikrai nesitikėtum nedidukėje saloje atrasti tokį istoriniais architektūros paminklais turtingą miestą.

Keliaujantiems pramogauti labiausiai rekomenduojamas Faliraki miestukas ir pats Rodo miestas, nes juose aktyvus naktinis gyvenimas!

Rodo sala – vandens sporto aistruolių rojus, nes saloje yra net keletas tobūlų vietų užsiimti jėgos aitvarų ir burlenčių sportu. Populiariausios vietos – Kremasti, Presonisi, Ixia ir Faliraki rajonėliai.