x
Įspūdinga pažintinė kelionė į EGIPTĄ – FARAONŲ LOBIAI!
Šalis place
Egiptas
Kurortas place
Marsa Alamas
Kaina euro
Nuo EUR
Kelionės organizatorius Itaka

 

Pasakiško grožio pažintinė kelionė po Egiptą, kurios metu išvysite nuostabiausias ir didingiausias faraonų šventyklas. Iš Asuano į Luksorą plauksite patogiu kruiziniu laivu per Nilą. Kruizo maršrute – kerintis Asuanas, Edfu, Karalių slėnis, kuriame atrasta Tutanchamono kapavietė, garsiosios Luksoro, Karnako, Kom Ombo, Edfu šventyklos. Be to, dviejų dienų poilsis Marsa Alamo kurorte.

Siūlom viešnagę Egipte pratęsti papildoma savaite Marsa Alamo viešbutyje.

 

Pasiūlymo privalumai:

• Įdomiausi Egipto senovės paminklai per savaitę

• Į kainą įskaičiuotas trijų kartų per dieną maitinimas

• Kruizas 5* laivu

• Skiriama laiko poilsiui

 

Išvykimas: Kovo 30 d., 7 nakvynės

Maitinimas: pagal programą

Kaina: 499 Eur/Asm

 

Kiti išvykimai:

✈ Vasario 2 d., 7 nakvynės

Kaina: 509 Eur/Asm

 

KELIONĖS PROGRAMA:1. DIENA. MARSA ALAMAS
Kelionės dalyviai atvyksta į oro uostą. Skrydis į Marsa Alamą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

2. DIENA. ASUANAS–FILAI–LORDO KIČENERIO SALA (maršruto ilgis – apie 370 km)
Pusryčiai. Kelionė į Asuaną. Apgyvendinimas laive. Pietūs laive. Ekskursija po Asuaną (Asuano užtvanka laikoma vienu iš XX a. technikos stebuklų). Pravažiuojama pro nebaigtą obeliską – akmenų skaldykloje esantį granito monolitą, kuris užbaigtas būtų svėręs 1 200 t ir siekęs 41 m aukštį. Apsilankome į UNESCO sąrašą įtrauktoje deivės Izidės šventykloje Filų saloje. Vakarienė ir nakvynė laive.

3. DIENA. KOM OMBAS–EDFU (maršruto ilgis – apie 110 km)
Pusryčiai. Ekskursija po Kom Ombą: išvyka į šventyklą, skirtą vaisingumo dievui Sobekui. Pietūs laive. Plaukiama į Edfu. Apsilankoma dievo Horo šventykloje Edfu mieste. Horo šventykla – viena geriausiai išsilaikiusių Egipto šventyklų. Plaukiama link Luksoro. Vakarienė ir nakvynė laive.

4. DIENA. KARALIŲ SLĖNIS (maršruto ilgis – apie 60 km)
Pusryčiai. Apsilankoma Vakarų Tėbuose esančiame Karalių slėnyje. Apsilankoma Hačepsutės šventykloje, kurioje ypatingą dėmesį vertėtų atkreipti į reljefus, vaizduojančius scenas, susijusias su tikėjimais ir kasdieniu gyvenimu. Vykstama prie 18 metrų aukščio Memnono kolosų. Vakarienė ir nakvynė laive.

5. DIENA. KARNAKAS – LUKSORAS (maršruto ilgis – apie 40 km)
Pusryčiai. Apžiūrimas Karnako šventyklų kompleksas. Po pietų siūloma pasivažinėti karietomis po Luksoro centrą (už papildomą mokestį vietoje) arba dalyvauti ekskursijoje „Šviesa ir garsas“ Karnake (už papildomą mokestį vietoje). Pietūs laive. Ekskursija po Luksorą – miestą pietinėje senovės Tėbų dalyje, rytiniame Nilo krante. Vakarienė ir nakvynė laive.

6. DIENA. MARSA ALAMAS (maršruto ilgis – apie 350 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į Marsa Alamą. Apgyvendinimas viešbutyje. Pietūs. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė.

7 DIENA. MARSA ALAMAS
Pusryčiai. Laisvas laikas arba papildoma ekskursija iki vakarienės. Nakvynė.

8. DIENA. MARSA ALAMAS
Pusryčiai. Laisvas laikas (priklauso nuo skrydžio laiko), nuvežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Pratęsusiems kelionę poilsiui skirtomis dienomis: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

 

PASLAUGOS:

4 nakvynės laive*****, 3 nakvynės viešbutyje***/**** Marsa Alame; dvivietės kondicionuojamos išorinės kajutės (galima viena papildoma vieta) su vonios kambariais • maitinimas laive: pusryčiai, pietūs, vakarienė • maitinimas viešbutyje Marsa Alame – 1 nakvynė: pusryčiai ir pietūs, 2 nakvynės: „viskas įskaičiuota“ • skrydis • kelionė autobusu arba mikroautobusu • gido paslaugos.

 

PASTABOS:

  1. Privalomi mokesčiai vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai – apie 190 USD, vaikams iki 12 metų – apie 95 USD, arbatpinigiai – apie 40 USD.
  2. Vizos: mokama viza Marsa Alamo oro uoste – 25 USD.
  3. Papildomi mokesčiai: „Šviesa ir garsas“ Karnake – apie 31 USD, nubių kaimelis – apie 35 USD, jodinėjimas kupranugariu – apie 21 USD, Abu Simbelas – apie 90 USD; pasivažinėjimas karieta – apie 20 USD, vaikams iki 12 metų – 50 % nuolaida.

 

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• Tiesioginis skrydis iš/į Vilnių (registruotas 20 kg bagažas nemokamai)
• Pervežimas iš/į oro uostą
• Maitinimas pagal programą
• Lietuviškai kalbančio kelionių atstovo paslaugos

 

 

❗️❗️❗️Norėdami užsisakyti kelionę ar gauti asmeninį pasiūlymą rašykite el. paštu aurelija@etours.lt arba skambinkite tel. +370 612 44420

 

*Pasiūlymų kiekis už nurodytą kainą – ribotas. Išvykimai galimi ir kitomis datomis. Galimi ir  pažintinė kelionė + savaitė poilsio variantai!

 

*Kaina gali keistis

 

*Perkant išsimokėtinai – lizingas be pabrangimo

 

*Parkingas prie oro uosto nemokamai

 

Jums taip pat turėtu patikti
Aktuali informacija