x
Poilsis KIPRE puikiame CHRISTOFINIA HOTEL 4⭐
Šalis place
Kipras
Kurortas place
Kaina euro
Nuo EUR
Kelionės organizatorius Teztour

Gaudom vasarą Kipre! Apsistojam puikiam ir moderniam CHRISTOFINIA HOTEL 4⭐ viešbuty netoli vieno gražiausių Kipro paplūdimių! Kaina 2 suaugę + vaikas su pusryčiais ir vakariene tik nuo 418 Eur/Asm!

 

Gegužės mėnesį oro temperatūra puiki ne tik maudytis Viduržemio jūroje, bet ir ne taip karšta pakeliauti ir pažinti kipriečių kultūrą. O pamatyti tikrai yra ką: sostinę Nikosiją, padalintą į dvi dalis (graikiškąją ir turkiškają), Trodos kalnus su jaukiais kaimeliais, laukinius paplūdimius, Afroditės gimimo vietą, antikinius miestus…

 

Apie viešbutį👇

 

Labai šviesus, gražus, modernus viešbutis įsikūręs tik 200 m iki vieno geriausių Kipro paplūdimių – Nissi. Tai idealus pasirinkimas ramiam poilsiui, nes viešbutis įsikūręs 3 km iki Agia Napos kurorto centro. Nedidelė, bet graži ir tvarkinga teritorija. Gražūs, erdvūs numeriai. Svečiai gali atsipalaiduoti „Christofinia“ viešbučio saunoje, pažaisti tenisą ar pasportuoti treniruoklių salėje.

 

Daugiau informacijos apie viešbutį👉  http://www.christofinia.com/

 

Tiesioginiai skrydžiai vykdomi visą gegužės mėnesį bei nuo rugsėjo 26 d. iki spalio 17 d. Galimi maitinimo tipai 👉 pusryčiai ir vakarienė; pusryčiai, pietūs ir vakarienė arba viskas įskaičiuota.


Lentelėje galite rasti šio viešbučio kainas įvairioms datoms ir įvairiam keliaujančiųjų skaičiui👇

 

Jums taip pat turėtu patikti
Aktuali informacija