x
Žavingoji Sicilija! Keliaujame gegužę ir birželį!
Šalis place
Italija
Kurortas place
Sicilija
Kaina euro
Nuo EUR

Nedaug pasaulyje vietų tokių visapusiškų kaip Sicilija. Tai „rojus” maisto gurmanams, architektūros gerbėjams, gamtos, nuostabių vaizdų ir paplūdimių mylėtojams. Visuo kuo turtingiausia salos dalis  – pietrytinė. Būtent salos apačioje yra UNESCO saugomas Noto slėnis. Jį sudaro 8 nuostabaus grožio ir įstabios barokinės architektūros miesteliai: Modica, Ragusa, Noto, Palazzolo Acreide, Scicli, Catania, Caltagirone, Militelio Val Di Catania. Vaikščiodamas tų miestelių gatvėmis nenustoji stebėtis „kaip visą tai buvo įmanoma pastatyti” 😍 Tiesiog netikėčiausios vietos: upės šlaitas, kalnas, pakalnė lipte aplipę įvairiausiais pastatais, namais, nameliais, bažnyčiom, aikštėm, skverais, parkeliais.

 

Nuostabus  viešbutis VOI MARSE SICLA RESORT 5* įsikūręs kaip tik toje gražiojoje salos dalyje Ragusos rajone, pušyne, apie 1400 m nuo paplūdimio (nuolat organizuojamas pervežimas iki jo). Pietinėje Sicilijos pakrantėje tokie viešbučių kompleksai – populiarūs, bet šis išskirtinis tuo, kad 2018 m. atnaujintas ir priklauso kokybiškam VOI viešbučių tinklui, kurių išskirtiniai viešbučiai pabirę po visą Italijos pakrantę.

 

Šis viešbutis puikus pasirinkimas norint suderinti poilsines paplūdimio atostogas su pažintinėmis. Net jei dienos metu būsite paplūdimyje, pavakarį galėsite nuvažiuoti aplankyti artimiausius žaviuosius miestelius. Beje, vos už 4 km nuo viešbučio yra uostas iš kurio plaukiama į Maltos salą 😍

 

Viešbutyje yra aktyvi animacija vaikams, vaikų klubas, daugybė nemokamų sportinių užsiėmimų (būriavimas irgi yra).

 

Maitinimo tipai net keli: pusryčiai ir vakarienė / pusryčiai, pietūs ir vakarienė / ultra viskas įskaičiuota!

 

✈️Išvykimai  05.29 / 06.05
 
2+vaikas 👉 http://bit.ly/2JF7Z5S
2 suaugę 👉 http://bit.ly/2CxIOw0
1 suaugęs 👉 http://bit.ly/2FlVl6o
 
Jei tik kyla klausimų, būtinai klauskite!
 
☎️ +370 692 44022 / +370 612 44420
 
📩 informacija@etours.lt

 

Lentelėje apačioje galite keisti datas, žmonių skaičių ir taip sužinoti Jums reikalingos kelionės kainą bei ją užsisakyti.

Jums taip pat turėtu patikti
Aktuali informacija