x
Kur geriausia keliauti rugpjūčio mėnesį?

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo, kai dar galime pasidžiaukti šiltais saulės spinduleis, nukeliauti prie jūros ar tiesiog leisti sau atostogauti kitoje šalyje. Tačiau dažnai iškyla klausimas – kur geriausia keliauti rugpjūčio mėnesį. Siūlome Jums tiesiog paskaityti straipsnį ir pasirinkti tinkamiausią šio mėnesio kelionės kryptį.

 

Ispanija

Tai viena iš populiariausių ir turistų mėgtamiausių šalių Europoje. Čia gausu kultūros paminklų, lankytinų objektų. Taip pat čia gyvuoja nuo seno puoselėjamos tradicijos. Turistus žavi itin spalvinga šalies sostinė – Madridas. Čia susipina daugybė skirtingų kultūrų. Ne ka įspūdingesnė ir lankomesnė yra Kosta Bravos regione esanti Barselona. Įspūdinga Šv. Šeimynos katedra ir A. Gaudžio architektūrą sutraukia žmones iš netikėčiauisų pasaulio kampelių. Mėgstantiems jūrą bei smėlėtus paplūdimius Ispanijoje siūlome paviešėti vienoje iš dižiausių salų – Maljorkoje. Gurmanams šalis gali pasiūlyti išskirtinio skonio vyną bei daugybę jūros gėrybių. Tad jei esate šios šalies gerbėjas ir svajojate ją aplankyti pasirinkite paskutinį vasaros mėnesį.

Kur geriausia keliauti

 

Austrija

Daugeliui ši šalis asocijuojasi su žiemos sezonu, tačiau čia galima nuvykti ir vasarą. Šalyje yra daugybė vietų, kurias būtina pamatyti ir pažinti. Austija puikiai tiks tiems, kas mėgsta aktyvų sportą ir poilsį gamtoje. Taip pat šalyje galima aplankyti senovinių vienuolynų, pilių bei viduramžius menančių senamieščių. Vieni iš garsiausių ir vieni svarbiausių Austrijos sostinės Vienos kultūrinių objektų yra Šenbruno rūmai. Dabar jie mena kadaise čia buvusių didikų gyvenimą. Jei esate gamtos, kalnų bei istorijos mylėtojas, aplankykite Austriją.

Kur geriausia keliauti

 

Prancūzija

Visi žinome, kad Prancūzijos sostinė Paryžius yra vienas iš lankomiausių pasaulio miestų, tačiau siūlome Jums aplankyti ir pažinti kitokią šalies pusę. Pietinėje šalies dalyje, šalia Viduržemio jūros įsikūrusi nuostabi Prancūzijos Rivjera. Čia įsikūrs garsūs kurortai, todėl vyrauja nuomonė, kad čia atostogauja tik turtingieji, tačiau čia galima rasti ir žemiškų malonumų – pasivaikščioti legendinėmis „kvepiančiomis“ Graco gatvėmis ar pamedituoti šilkiniuose Mentono paplūdimiuose. Labai patogu regioną pažinti važinėjant savo ar išsinuomotu automobiliu, tuomet atsiranda daugiau galimybių stabtelėti ten, kur norisi.

Kur geriausia keliauti

 

Škotija

Dar viena gamtos kontrastų šalis, kurią rekomenduojame aplankyti Rugpjūčio mėnesį yra Škotija. Šalis gali nustebinti įspūdinga gamta – pradedant kalnais, baigiant augalija ir gyvūnija. Šalis taip pat garsėja savo tradicijomis, muzika bei žinoma apranga. Čia yra daug geležinkelių, labai gerai išvystytas kelių tinklas, tad keliauti itin patogu. Škotai turi turtingą virtuvę. Besilankat būtina paragauti tradicinių pyragų, ypatingo baltojo sūrio pagardinto druska ir pipirais ar tradiciškai paruoštos jautienos pjausnių. Pasaulyje Škotija garsėja ir škotišku viskiu, dar vadinamu skoču, kuris gaminamas tik Škotijoje. Tad jei žavitės Angliškomis tradicijomis ir mėgstate skanų maistą – aplankykite Škotiją.

Kur geriausia keliauti