x
Kurių Turkijos kurortų paplūdimiai patys geriausi?

Renkantis poilsinę kelionę dažnai smalsu kokia pakrantė vyrauja tame kurorte į kurį norima vykti. Taigi, kurių Turkijos kurortų paplūdimiai patys geriausi?

 

ANTALIJOS REGIONAS

Kemeras

Čia vyrauja akmenuoti žvyro paplūdimiai, tačiau dauguma viešbučių turi platformas į jūrą. Taigi, tai nesudaro didelio nepatogumo poilsiautojams.

 

Antalija

Šio kurorto pakrantė – viena švariausių visame pasaulyje. Yra ir uolėtų, stačių pakrančių, ir stambaus balto žvyro paplūdimių. Pati prestižiškiausia kurorto zona – Kundu. Čia vyrauja didžiuliai smėlio paplūdimiai. Be to, Antalijos įlanka yra viena iš geriausių vietų nardymui.

 

Belekas

Šiame kurorte vyrauja auksaspalviai paplūdimiai, kuriuos tikrai verta aplankyti.

 

Sidė

Šiame kurorte smėlio paplūdimius supa spygliuočių miškai, tai itin gražia gamta pasižymintis kurortas.

 

Alanija

Smėlio paplūdimiai čia apdovanoti mėlynąja vėliava, taigi jie išties vieni puikiausių visoje Turkijoje.

 

Kurių Turkijos kurortų paplūdimiai patys geriausi?

 

MARMARIO REGIONAS

Fetija

Šis kurortas įsikūręs įlankoje, o aplink ją išsibarsčiusios nedidelės salelės. Čia vyrauja smulkus baltas smėlis.

 

Marmaris

Dauguma paplūdimių akmenuoti ir neplatūs. Jei ir yra smėlio, tai jis dažnausiai tamsokas ir gan rupus. Dauguma viešbučių poilsiautojų patogumui turi įrengę platformas.

 

 

BODRUMO REGIONAS

Bodrumas

Čia pakrantės dažniausiai uolingos, tačiau pačios lagūnos šiltos, aplink nemažai mažų salų, kurias rekomenduojama aplankyti. Neretai šioje įlankoje užsiimama buriavimu.

 

Kušadasis

Čia vyrauja daugiausia uolėtos pakrantės. Pačiuose paplūdimiuose daug kur įrengtos platformos, tačiau vietomis pasitaiko ir smėlėtų paplūdimių.

 

Didimas

Tai įlankoje esantis kurortas. Čia yra vieni gražiausių paplūdimių, jie švarūs, smėlis švelnus ir smulkus. Pakrantės smėlėtos ir seklios, todėl čia drąsiai galima rinktis poilsį su vaikais. Šio kurorto paplūdimys dar vadinamas – Altinkum, jis yra vienas iš ilgiausių paplūdimių visoje Turkijoje. Jo ilgis siekia net 55 km, o plotis vietomis tęsiasi net 20 m.