• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Mažasis Balkanų turas tik 1187 Lt.

Svajojate pasidžiaugti nuostabiu kalnų peizažu ir Adrijos jūros grožiu? Tai puikus pasiūlymas jums! Dabar Mažasis Balkanų turas tik 1187 Lt. Mėgaukitės puikiais paplūdimiais, gurmanišku maistu ir turiningomis ekskursijomis jau šią gegužę.

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.05.10

Trukmė: 9 dienos

Nakvynė: 4 nakvynės su pusryčiais Juodkalnijos kurortuose (1 nakvynė unikalaus grožio kalnų kurorte ir 3 nakvynės kurorte prie Adrijos jūros)

Organizatorius: Grūda

 

Kelionės programa:

 

1 diena

Labai anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Atvykimas į šalies baroko sostinę * Ėgerį, trumpa ekskursija po miestą: pilis – buvusi vyskupų rezidencija, Dabo Ištvano aikštė, turkų valdymo simbolis 40 m aukščio minaretas – vienas gražiausių Centrinėje Europoje. Antra pagal dydį Vengrijos bazilika – neatsiejamas miesto akcentas. Baroko dvasia alsuojanti Szechenyi gatvelė. Išvykimas iš Ėgerio. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Atvykimas į Serbijos sostinę Belgradą. Nakvynė viešbutyje.

 3 diena

Pusryčiai. Ekskursija po * Belgrado miestą: Rotušė, parlamento rūmai, arkivyskupo Šv.Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su Belgrado tvirtovės liekanomis. Kelionė per Serbiją, Juodkalniją. Vakare atvykimas į atvykimas į Žabljaką, visame Balkanų pusiasalyje aukščiausiai virš jūros lygio (1456m) įsikūrusį miestelį, žavų kalnų kurortą. Nakvynė viešbutyje kalnų kurorte.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė palei Taros upės kanjoną, apsilankymas * Biogradska Gora nacionaliniame parke, toliau važiuosite palei įspūdingą Moračos upės kanjoną šalia kurio driekiasi pagrindinė Juodkalnijos automagistralė. Trumpas sustojimas prie XIII a. * Moračos vienuolyno. Kelionė į * Ostrogo vienuolyną – antrą pagal svarbą Juodkalnijos dvasinį centrą, įsikūrusį įspūdingose uolose, toliau miestelis Senasis Baras. Vakare atvykimas į vieną iš Juodkalnijos kurortų prie Adrijos jūros. Nakvynė privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione.

 5 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas skirtas poilsiui kurorte prie Adrijos jūros arba nemokama išvyka į senovinį * Kotoro miestą, pasiplaukiojimas Kotoro įlanka ir Adrijos jūra. Taip pat lankysime Budvos kurortą – tai vienas gražiausių šalies miestų, menančių venecijiečių užkariavimo laikus. Grįžimas į pajūrio kurortą. Nakvynė privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione.

6 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas skirtas poilsiui prie Adrijos jūros ar ** išvyka į Albaniją, atvykimas į Škoderį – vieną seniausių Europos miestų, išvykimas į Tiraną – Albanijos sostinę. Išvykimas Krują – miestas kalnuose, pietūs nacionalinės albanų virtuvės restorane. Grįžimas į pajūrio kurortą. Nakvynė privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione.

7 diena

Pusryčiai. Labai anksti ryte išvykimas iš Juodkalnijos pajūrio kurorto. Išvyka į legendinį Kroatijos miestą – tvirtovę * Dubrovniką,  kelionė į Bosnijos ir Hercegovinos sostinę Sarajevą, pakeliui aplankant *Mostarą – miestą abipus Neretvos upės, kurios krantus jungia senasis akmeninis tiltas. Nakvynė viešbutyje.

8 diena.

Pusryčiai. Pažintis su Bosnijos ir Hercegovinos sostine – * Sarajevu. Ekskursija po senąjį miestą. Nakvynė viešbutyje.

9 diena.

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso – vaizdo aparatūra)

4 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose

4 nakvynės su pusryčiais Juodkalnijos kurortuose

kelionės vadovo paslaugos

plati ekskursinė programa

kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

medicininių išlaidų draudimas užsienyje, papildomos paslaugos.

kai kurių vietinių gidų paslaugos

kurorto mokestis

priemoka už vienvietį kambarį – 300 Lt

kondicionierius – 50 Lt asmeniui

* MOKAMIEMS OBJEKTAMS IR VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOMS TURĖTI: ~ 45-50 EUR

**papildoma mokama ekskursija į Albaniją nuo 40 EUR/asm.
(sezono metu ekskursijos kaina gali keistis)

 

dubrovnikas

sarajevo

 

 

Kelionę  užsisakyti galite paskambinus mums telefonu +37069244022, parašę el. paštu: informacija@etours.lt

Arba apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilniuje.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours