x
Naujiena – Itaka kelionės iš Lietuvos (Vilniaus)!

Gera žinia – didysis Lenkijos kelionių organizatorius ITAKA paskelbė, kad šį vasaros sezoną pradės skraidinti turistus ir iš Lietuvos!

Iš Lietuvos tarptautinio Vilniaus oro uosto ITAKA 2018 m vasaros sezonu skraidins į Turkiją (skrydžiai bus vykdomi kiekvieną trečiadienį), Kretos salą Graikijoje (skrydžiai bus vykdomi kiekvieną trečiadienį) ir Korfu salą Graikijoje (skrydžiai bus vykdomi kiekvieną šeštadienį).

Šalyse pasitinkantys gidai kalbės lietuviškai, tad dėl nesusikalbėjimo nereikia nerimauti. Pagrindinės ekskursijos taip pat bus vykdomos lietuvių kalba.

2018 m balandį ITAKA paskelbs 2018/2019 metų žiemos sezono kryptis. Žinant ITAKA originalumą greičiausiai sulauksime išskirtinių ir negirdėtų krypčių!

 

Pirmieji kelionių pasiūlymai  jau čia:  https://www.etours.lt/itaka-keliones/

 

 

ITAKA Lenkijoje savo veiklą pradėjo nuo 1989 metų, o nuo 2009 – ųjų tapo lyderiaujančiu kelionių organiztoriumi visoje Lenkijoje. Tokia įmonės sėkmė nebuvo atsitiktinė, tai buvo nuoseklios strategijos  ir nuoširdaus darbo su klientais rezultatas.  ITAKA augimą labiausiai skatino didžiulė aistra ir siekis realizuoti svajones ir ambicijas.

Pagrindinis ITAKA išskirtinumas visada buvo originalios ekskursijų programos ir naujų krypčių į kurias skraidinama užsakomaisiais reisais kūrimas. ITAKA Lenkijoje siūlo beveik 100 skirtingų atostogų krypčių visame pasaulyje. ITAKA & GALA programa reiškia „keliauk kaip žvaigždė” – tai išskirtiniai LUXURY pasiūlymai išrankiausiems klientams.

ITAKA kreipia didžiulį dėmesį į profesionalių ir kokybiškų priimamųjų biurų skirtingose šalyse steigimui, nes taip užtrikrinamas nepriekaištingas klientų aptarnavimas atostogų metu. ITAKA labai didžiuojasi, kad turi įsteigusi savo priimančiuosius biurus net keturiose Kanarų salyno salose: Fuerteventūroje, Grand Kanarijoje, Tenerifėje ir Lanzarotėje.

 

Pagrindinės naujienos 2018 m vasaros sezonui kelionėms iš Lenkijos yra: kelionės į Makedoniją, kelionės į Juodkalniją, kelionės į Iskijos salą (Italija), kelionės į Chiją salą (Graikija), kelionės į Lemnas salą (Graikija), kelionės į Pantelerija salą (Italija), kelionė kruizas po Kanarų salas.

 

 

 

Norėdami gauti asmeninį kelionės pasiūlymą rašykite informacija@etours.lt arba skambinkite telefonu +370 657 68855 🌴🌴🌴