x
Nuo balandžio – tiesioginiai skrydžiai tarp Vilniaus ir Tbilisio

Jau šį pavasarį Vilniaus oras uostas pristato naują kryptį – po beveik dešimties metų pertraukos vėl atsiras skrydžiai į Gruzijos (Sakartvelo) sostinę Tbilisį.

 

Į šį miestą triskart per savaitę iš Lietuvos tiesiogiai skraidins gruzinų oro linijų bendrovė „Georgian Airways“.

Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas sako, jog naujasis maršrutas yra labai svarbus tiek verslui, tiek turizmui. Jis pastebi, kad lietuviai jau spėjo pamėgti keliones į Gruziją, o su šiuo skrydžiu pavyks į Sakartvelą nukeliauti daug dažniau ir patogiau tuo pačiu toliau vystan verslo ryšius bei didinant turistų srautus.

 

Tiesioginiai skrydžiai bus pradėti vykdyti jau nuo balandžio 2 dienos, tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. 3 valandas trunkantis skrydis bus vykdomas oro linijų bendrovė „Georgian Airways“ siūlomais orlaiviais „Embraer 190“, „Boeing 737-700“ ir „CRJ-100“.

 

Oro uostas nuo Tbilisio centro išsidėstęs už vos 15 kilometrų, o susisiekimas labai išvystytas ir patogus. Iš Gruzijos sostinės žiemą keliautojai per kelias valandas galės pasiekti populiariausias Gaudari bei Bakuriani slidinėjimo trasas, o vasarą vynuogynais garsėjantį Kakheti regioną ar Boržomi kurortą poilsiui.

 

 

 

„Georgian Airways“ kompanija buvo įkurta 1993 m. ir šiuo metu tiesiogiai skraidina į 25 šalis. Oro linijų bendrovės tikslas – užtikrinti saugų ir patikimą keleivių oro transportą kreipiant išskirtinį dėmesį klientų aptarnavimui. Kad pradėtų vykdyti naują maršrutą Vilnius-Tbilisis, įmonė pasinaudojo viena iš Lietuvos oro uostų taikomų maršrutų plėtros skatinimo priemonių – finansine de minimis pagalba.