x
Bodrumas – prabangaus poilsio mėgėjų rojus

Pamirškite Bali, Mykonos ir San Tropezą.  Naujausia prabangos ištroškusių keliautojų atostogų vieta yra pajūrio miestas Bodrumas, Turkija. Uostamiestis vadinamas Turkijos San Tropezu dėl gausos prabangių viešbučių, paplūdimio barų, nuostabios virtuvės ir galybės jachtų plūduriuojančių žydrajame uoste.

 

 

Miestas įsikūręs Bodrumo pusiasalyje, Turkijos pietvakarinėje pakrantėje, Egėjo jūros krante.
Daugelio internetinių kelionių portalų Bodrumas laikomas viena iš geriausių kelionių krypčių 2019-iasiais. Pastarieji siūlo keliautojams vengti turistų spūstyse skęstančio Balio ir rinktis penkių žvaigždučių prabangą Bodrume, kuriame gausu aukščiausios klasės viešbučių. Dėl panoraminių bekraščių baseinų į Egėjo jūrą, įžymybių pamėgtų aukšto lygio paplūdimio barų, siūlomų SPA malonumų gausos bei kerinčius vaizdus atveriančių pavėsinių ant jūros kranto – Bodrumas tai kryptis, kurios nenorėsite mainyti į San Tropezą ar Mykonos.

 

Be naktinio gyvenimo ir prabangių boutique viešbučių, Bodrumas yra žinomas dėl savo 15-ojo amžiaus pilies,  žavingų, baltai tinkuotų gatvelių, burlaiviais ir jachtomis pripildytų prieplaukų bei turgaviečių, kuriose pardavėjai parduoda šviežius ir džiovintus vaisius, žoleles, daržoves, vietinius sūrius, alyvuoges, alyvuogių aliejų ir kitas vietines gėrybes.

 

 

Ar sužavėjome Bodrumu? Jei taip, žemiau rasite mūsų siūlomus viešbučius jūsų ateinančioms atostogoms:

 

🍒 VOYAGE TORBA 5 ⭐️
Datos ir kainos čia 👉 http://bit.ly/2UNnE3G
🍒 RIXOS PREMIUM BODRUM 5⭐️
Datos ir kainos čia 👉 http://bit.ly/2GdeDNX
🍒 LA BLANCHE ISLAND BODRUM 5⭐️
Datos ir kainos čia 👉 http://bit.ly/2DXHp2G
🍒 HILTON BODRUM TURKBUKU RESORT & SPA 5⭐️
Datos ir kainos čia 👉 http://bit.ly/2TB6qX5
🍒 XANADU ISLAND 5⭐️
Datos ir kainos čia 👉 http://bit.ly/2TBsEZ5
🍒 VOYAGE BODRUM 5⭐️ 
Datos ir kainos čia 👉 http://bit.ly/2BorV6d