x
Bodrumas – prabangaus poilsio mėgėjų rojus

Pamirškite Bali, Mykonos ir San Tropezą.  Naujausia prabangos ištroškusių keliautojų atostogų vieta yra pajūrio miestas Bodrumas, Turkija. Uostamiestis vadinamas Turkijos San Tropezu dėl gausos prabangių viešbučių, paplūdimio barų, nuostabios virtuvės ir galybės jachtų plūduriuojančių žydrajame uoste.

 

 

 

Miestas įsikūręs Bodrumo pusiasalyje, Turkijos pietvakarinėje pakrantėje, Egėjo jūros krante.
Daugelio internetinių kelionių portalų Bodrumas laikomas viena iš geriausių kelionių krypčių. Keliautojai, norintys išvengti tolimų sudėtingų skrydžių ar perpildytų kurortų, renkasi penkių žvaigždučių prabangą Bodrume, kuriame gausu aukščiausios klasės viešbučių. Dėl panoraminių bekraščių baseinų į Egėjo jūrą, įžymybių pamėgtų aukšto lygio paplūdimio barų, siūlomų SPA malonumų gausos bei kerinčius vaizdus atveriančių pavėsinių ant jūros kranto – Bodrumas tai kryptis, kurios nenorėsite mainyti į San Tropezą ar Mykonos.

Jei dvejojate, ar verta aplankyti šį Turkijos miestą ir regioną, mes norime jus patikinti, kad tikrai verta. Bodrumas yra labai įvairus ir puikiai tiks tiek įprastoms atostogoms, tiek jaunavedžių medaus mėnesiui, tiek atostogoms su vaikais.  Vidutinė temperatūra gegužės-spalio mėnesiais Bodrume yra 25-30 laipsnių. Čia niekada nebūna per karšta ar per šalta. Net ir rudens mėnesiais galėsite mėgautis šilta jūra bei saulės voniomis nuostabiuose paplūdimiuose.

Be naktinio gyvenimo ir prabangių boutique viešbučių, Bodrumas yra žinomas dėl savo 15-ojo amžiaus pilies, vieno iš septybių pasaulio stebuklų – Helikarnaso mauzoliejaus liekanomis, žavingų, baltai tinkuotų gatvelių, burlaiviais ir jachtomis pripildytų prieplaukų bei turgaviečių, kuriose pardavėjai parduoda šviežius ir džiovintus vaisius, žoleles, daržoves, vietinius sūrius, alyvuoges, alyvuogių aliejų ir kitas vietines gėrybes. Besidomintys Antikos istorija iš Bodrumo miesto galės lengvai nuvykti į vieną geriausiai išlikusių antikos miestų Efesą (legendos byloja, kad jį įkūrė karingosios amazonės) ar aplankyti Trojos griuvėsius. Ieškantys labiau atpalaiduojančių pramogų – kviečiami plaukti laivu ir grožėtis stulnbinančiai gražia Turkijos Rivjera. Aktyvių veiklų mėgėjai galės išbandyti paraglaidingą, nardymą, jėgos aitvarus ar banglentes, prabangius golfo laukus.

 

 

Ar sužavėjome Bodrumu? Jei taip, žemiau rasite mūsų siūlomus viešbučius jūsų ateinančioms atostogoms:

 

🍒 VOYAGE TORBA 5 ⭐️
Datos ir kainos čia 👉 https://bit.ly/3As0JD5
🍒 RIXOS PREMIUM BODRUM 5⭐️
Datos ir kainos čia 👉 https://bit.ly/3upFttW
🍒 LA BLANCHE ISLAND BODRUM 5⭐️
Datos ir kainos čia 👉 https://bit.ly/3yKjSyE
🍒 CLUB MARVY 5⭐️
Datos ir kainos čia 👉 https://bit.ly/3ydcTNa
🍒 XANADU ISLAND 5⭐️
Datos ir kainos čia 👉 https://bit.ly/3R76hbU
🍒 VOYAGE BODRUM 5⭐️ 
Datos ir kainos čia 👉 https://bit.ly/3IianKd