x
Patarimai, kuriuos verta įsiminti prieš pradedant keliauti

Artėjant šiltajam metų sezonui, daugelis iš mūsų vienaip ar kitaip imame galvoti, kur atostogausime šią vasarą. Tam, kad atostogų džiaugsmo netemdytų iškilę nemalonumai. Štai Jums keli patarimai, kuriuos verta įsiminti prieš pradedant keliauti.

 

Atsispausdinkite savo kelionės maršrutą ir skydžių bilietus. Laikykite juos kartu su pasu. Dažnai žmonės kelionės dokumentus laiko kompiuteryje, tačiau kartais atsitinka taip, kad prietaisą užpuola virusas, arba jis netikėtai sugedo ir visi kelionės dokumentai dingsta.

 

 

 

Nešiokitės savo paso kopiją ir tikrąjį asmens dokumentą skirtinguose krepšiuose, vagystės atveju išsaugosite savo asmens duomenis ir neleisite jais pasinaudoti kitiems asmenims. Verta rinktis rūbus su vidinėmis kišenėmis, taip sumažinsite tikimybę būti apvogtiems.

Patarimai, kuriuos verta įsiminti

 

Kartas nuo karto susisiekite su savo draugais ir šeima, ypač jei keliaujate vieni. Tai leis Jūsų artimiesiems žinoti kur Jūs esate ir tuo pačiu padės išsiaiškinti jūsų buvimo vietą ištikus nelaimei.

Patarimai, kuriuos verta įsiminti

 

Keliaukite ne sezono metu. Pavyzdžiui Tailande ar Indijoje ne sezono metu, kainos yra dvigubai mažesnės nei paprastai. Tai puiki galimybė aplankyti egzotišką šalį už nedidelę kainą.

 

Patarimai, kuriuos verta įsiminti

Tam, kad kelionės metu neviršytumėte numatyto biudžeto, sureguliuokite savo banko parametrus ir nusistatykite pinigų sumą, kurią galėsite išleisti visos kelionės metu.

 

 

Vietoi to, kad eitumėte pavalgyti į kavinę ar restoraną, pirkite maistą vietiniame turguje. Ten kainos kelis kartus mažesnės nei įprastai. Jei apsistojote vienoje vietoje ilgesnem laikui, išsinuomokite apartamentus ir gaminkite patys.

 

Patarimai, kuriuos verta įsiminti

 

Turite klausimų? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt .